• Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez gwizdek90 5 czerwca 2020, 16:06
Witam. Zdarzyło mi się to już drugi raz. Klikam przycisk "Pomógł", przerzuca mnie na stronę gdzie mogę zaznaczyć czy powiadomić użytkownika itd. po czym po wciśnięciu "Tak" przerzuca mnie na stronę z komunikatem "Punkt "POMÓGŁ" nie został dodany."

Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez Google Adsense [BOT] 5 czerwca 2020, 16:06

#2 Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez Vogelek23 6 czerwca 2020, 12:40
Proszę wskazać post/wątek, gdzie chciałeś dodać punkt "Pomógł" lub zamieścić zrzut ekranu z podanym komunikatem (wraz z widocznym pełnym paskiem adresu).

#4 Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez Vogelek23 7 czerwca 2020, 20:17
Proszę teraz sprawdzić, czy możesz przyznać punkt "Pomógł".

#5 Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez gwizdek90 7 czerwca 2020, 21:19
Nadal nie mogę przyznać. Taki sam komunikat jak wcześniej.

#6 Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 7 czerwca 2020, 23:13
Wyczyść cache przeglądarki - kod został edytowany i z pewnością nie powinno być tego błędu "undefined variable". Ponadto, sprawdziłem działanie modułu na uprawnieniach Twojego konta i mogłem bez problemu przyznać "Pomógł" temu użytkownikowi.

#7 Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez gwizdek90 8 czerwca 2020, 14:27
Ok działa.

Re: Nie mogę przydzielić punktu "POMÓGŁ"


przez Google Adsense [BOT] 8 czerwca 2020, 14:27

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.