• Witam Serdecznie

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

#1 Witam Serdecznie


von Rafcio 3 Mai 2020, 21:36
W pierwszym poście wypadało by się przywitać więc Witam was Serdecznie mam na imię Rafał z elektroniką w życiu różnie bywało raz "byliśmy razem"( moje początki były w serwisie GSM ) a później daleko od siebie jednak po 15 albo juz 20 latach tułaczki w różnych zawodach ciągnie mnie do tej adrenaliny kiedy to urządzenie wraca do żywych :D zatęskniło mi się za lutowaniem BGA i jakoś padło na Laptopy ;) zobaczymy czy z waszą pomocą zapłonie dawny ogień. :lol:Pozdrawiam

Re: Witam Serdecznie


von Google Adsense [BOT] 3 Mai 2020, 21:36

Re: Witam Serdecznie


von Google Adsense [BOT] 3 Mai 2020, 22:37
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.