• Cześć, witajcie!

Pravila foruma:Klikni tukaj za prikaz pravil na forumu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Ta tema je označena kot ARHIVSKA. Odgovorite samo, če vaše sporočilo vsebuje rešitev (Pravila in Pogoji, 12.1).

#1 Cześć, witajcie!


Napisal/-a kvviingu 14 Januar 2020, 08:41
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum, więc bardzo chętnie najpierw bym się przestawił :D
Jestem Łukasz, próbami naprawy elektroniki zajmuje się od pół roku, z mieszanymi rezultatami, klasa maturalna technikum inf. aczkolwiek mam większe ambicje - nie studia, a domowa nauka diagnozy na poziomie PCB. Głównie naprawiam telefony, komputery, laptopy ale ostatnio zainteresowałem się konsolami do gier! Uwielbiam retro graty, moje ulubione staruszki to definitywnie PS1/2, C64, oryginalny Xbox i PSP.
Mam nadzieję, że spotkam się z miłym odzewem bez względu na (jeszcze) znikomą wiedzę.

Re: Cześć, witajcie!


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 14 Januar 2020, 08:41

#2 Re: Cześć, witajcie!


Napisal/-a Vogelek23 14 Januar 2020, 09:27
Witamy Cię, Łukaszu, w naszych skromnych progach, bez względu na (jeszcze) znikomą wiedzę ;) Mam nadzieję, że z naszą pomocą "rozwiniesz skrzydła" i pogłębisz swoją wiedzę oraz zainteresowanie elektroniką - czego szczerze Ci życzę.

Re: Cześć, witajcie!


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 14 Januar 2020, 09:27
Ta tema je označena kot ARHIVSKA. Odgovorite samo, če vaše sporočilo vsebuje rešitev (Pravila in Pogoji, 12.1).

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

_______________________________
Vse pravice pridržane. Nepooblaščeno kopiranje vsebine te spletne strani ali njenega dela je strogo prepovedano.
Vse blagovne znamke, izdelki ali storitve, objavljene na tej spletni strani, pripadajo njihovim zakonitim lastnikom, so avtorsko zaščitene in se uporabljajo samo v informativne namene.