• Dotpay nie działa

Pravila foruma:Klikni tukaj za prikaz pravil na forumu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Dotpay nie działa


Napisal/-a krwawyczeslaw 5 Oktober 2019, 07:51
Cześć! Potrzebny jest mi jeden schemacik do laptopa ale strona dotpay dzięki której chciałem doładować punkty nie działa. Po wybraniu opcji blik kursor zamienia się na łapkę i nic nie można zrobić, strona się jakby zacina zarówno na laptopie jak i na telefonie. Zastanawiam się czy problem jest po mojej stronie czy może to jakaś awaria :?

Re: Dotpay nie działa


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 5 Oktober 2019, 07:51

#2 Re: Dotpay nie działa  [REŠENO]


Napisal/-a Vogelek23 5 Oktober 2019, 14:38
Właśnie przed chwilą sprawdziłem i Dotpay działa, BLIK także. Być może był to jakiś chwilowy problem techniczny po stronie Dotpay - na pewno system działał o godz. 9.30, bo dwie osoby doładowały sobie Punkty mniej więcej w tym czasie.

#3 Re: Dotpay nie działa


Napisal/-a krwawyczeslaw 6 Oktober 2019, 20:57
Dziękuję za odpowiedź, wygląda na to że to jakiś problem z moim laptopem. Prawdopodobnie adguard blokuje coś na stronie dotpay, temat do usunięcia.

Re: Dotpay nie działa


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 6 Oktober 2019, 20:57

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

_______________________________
Vse pravice pridržane. Nepooblaščeno kopiranje vsebine te spletne strani ali njenega dela je strogo prepovedano.
Vse blagovne znamke, izdelki ali storitve, objavljene na tej spletni strani, pripadajo njihovim zakonitim lastnikom, so avtorsko zaščitene in se uporabljajo samo v informativne namene.