• Dotpay nie działa

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Dotpay nie działa


от krwawyczeslaw 5 Октябрь 2019, 07:51
Cześć! Potrzebny jest mi jeden schemacik do laptopa ale strona dotpay dzięki której chciałem doładować punkty nie działa. Po wybraniu opcji blik kursor zamienia się na łapkę i nic nie można zrobić, strona się jakby zacina zarówno na laptopie jak i na telefonie. Zastanawiam się czy problem jest po mojej stronie czy może to jakaś awaria :?

Re: Dotpay nie działa


от Google Adsense [BOT] 5 Октябрь 2019, 07:51

#2 Re: Dotpay nie działa  [РЕШЕНО]


от Vogelek23 5 Октябрь 2019, 14:38
Właśnie przed chwilą sprawdziłem i Dotpay działa, BLIK także. Być może był to jakiś chwilowy problem techniczny po stronie Dotpay - na pewno system działał o godz. 9.30, bo dwie osoby doładowały sobie Punkty mniej więcej w tym czasie.

#3 Re: Dotpay nie działa


от krwawyczeslaw 6 Октябрь 2019, 20:57
Dziękuję za odpowiedź, wygląda na to że to jakiś problem z moim laptopem. Prawdopodobnie adguard blokuje coś na stronie dotpay, temat do usunięcia.

Re: Dotpay nie działa


от Google Adsense [BOT] 6 Октябрь 2019, 20:57

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.