• Parowanie myszek i klawiatur do innych Nadajników

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Parowanie myszek i klawiatur do innych Nadajników


przez PietrasPL 18 lipca 2019, 17:11
Witam mam w pracy kilkanaście myszek, klawiatur, nadajników które nie są sparowane ze sobą. Jest także sytuacja że np. Nadajnik pasuje do Klawiatury a do myszki już nie i odwrotnie. Teraz Moje pytanie jest następujące czy jest możliwość sparowania je w jakiś sposób żeby przeprogramować nadajnik/klawiaturę/myszkę? Wiem że z myszkami Della i Logitech'a nie ma z tym problemu bo mają specjalne oprogramowanie do tego(Logitech Unifying i Dell Universal Pairing). A co z klawiaturami Acer, HP? jest możliwość wylutowania powiedzmy układów i przeprogramowania w jakimś programatorze np. jak
w przypadku kości BIOS?

Re: Parowanie myszek i klawiatur do innych Nadajników


przez Google Adsense [BOT] 18 lipca 2019, 17:11
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.