• Witam wszystkich

Forumsregeln:Die Forumsregeln lesen

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

#1 Witam wszystkich


von DDK15 15 April 2019, 15:25
Chciałbym przywitać całe grono forumowiczów. Jestem pod wrażeniem ilości wiedzy jaka płynie z tego forum :shock: . Pracuję w serwisie komputerowym 3,5 roku i po zobaczeniu jakie cuda tutaj robicie to uważam się za amatora :lol: . Mam nadzieję, że z Wami uda mi się zadowolić nie jednego klienta oraz pozyskać dużo wiedzy :)

Re: Witam wszystkich


von Google Adsense [BOT] 15 April 2019, 15:25

#2 Re: Witam wszystkich


von Vogelek23 15 April 2019, 20:50
Witamy Cię w naszych skromnych progach, DDK15! Trzymamy mocno kciuki za to, aby forum pomogło Ci rozwinąć Twoje zainteresowania elektroniką, i aby elektronika stała się Twoją pasją - tak, jak jest naszą :)
Ja jestem Łukasz i jestem administratorem forum - w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub zwykłej ciekawości jak działa forum, jestem do dyspozycji poprzez Prywatną Wiadomość.

Re: Witam wszystkich


von Google Adsense [BOT] 15 April 2019, 20:50
Dieses Thema ist als ARCHIV markiert. Antworten Sie nur, wenn Ihre Nachricht eine Lösung enthält (Allgemeine Geschäftsbedingungen, 12.1)

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.