• Problem z postami

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Problem z postami


przez Lesio23 25 marca 2019, 18:00
Dziś od jakiś 2h nie mogę pisać na forum, pojawia się komunikat "Forbidden You don't have permission to access /posting.php on this server."
Problem występuje na Windows 7, Windows 10 oraz na androidzie.

Re: Problem z postami


przez Google Adsense [BOT] 25 marca 2019, 18:00

#2 Re: Problem z postami


przez Vogelek23 25 marca 2019, 23:34
Hmmm... A jak napisałeś powyższy post? I drugie pytanie - czy możesz podać czynności, jakie wykonujesz, aby wygenerować ten błąd? I w którym dokładnie momencie on się pojawia? Gdy klikniesz "Wyślij", czy gdzieś wcześniej (np. przy dodawaniu załączników)?

#3 Re: Problem z postami


przez Lesio23 26 marca 2019, 09:25
Hmmm... A jak napisałeś powyższy post?

No tu mogłem napisać, ale w dziale Naprawa laptopów już nie ;O

Gdy klikniesz "Wyślij",

Dokładnie tak, ale już problem chyba został rozwiązany.

Editt//

Napisałem posta w dziale Naprawa laptopów i nie było już żadnych problemów.

#4 Re: Problem z postami  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 26 marca 2019, 18:03
Nic nie zmieniałem ani w skrypcie, ani w ustawieniach forum, ani w uprawnieniach użytkowników/grup - czyżby problem z przeglądarką po Twojej stronie?
Zaczekam jeszcze tydzień na ewentualne kolejne zgłoszenia problemów z pisaniem postów i jeśli nikt się nie odezwie, zamknę ten wątek.

#5 Re: Problem z postami


przez Lesio23 29 marca 2019, 12:54
czyżby problem z przeglądarką po Twojej stronie?

Widocznie tak, skoro nikt z użytkowników nie miał tego problemu.

#6 Re: Problem z postami


przez Vogelek23 30 marca 2019, 17:35
Jako, że nikt inny nie zgłasza problemów z pisaniem postów, zamykam temat.

Re: Problem z postami


przez Google Adsense [BOT] 30 marca 2019, 17:35

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.