• Bios do Lenovo G700 80AG na HM76

#1 Bios do Lenovo G700 80AG na HM76


от robo231 3 Февраль 2019, 23:09
Witam, upgradowałem swój bios do wersji ze strony Lenovo, jednak są problemy z wyłączeniem zmiany klawiszy funkcyjnych na multimedialne, wygląda to tak że ja to zmieniam ale bios nie zapamiętuje zmiany. Nie było problemu przy aktualizacji, kopii nie zrobiłem.
Czy mogę prosić o pomoc w wgraniu z poziomu dos lub windows starszego biosu (wcześniej był chyba w wersji 2,4)

Re: Bios do Lenovo G700 80AG na HM76


от Google Adsense [BOT] 3 Февраль 2019, 23:09

#2 Re: Bios do Lenovo G700 80AG na HM76


от Vogelek23 4 Февраль 2019, 13:09
Obawiam się, że możesz mieć spory problem z aktualizacją wsteczną (tzw. downgrade) wsadu BIOS z poziomu DOS/Windows. W przypadku aktualizacji, niekoniecznie cała zawartość kości BIOS jest nadpisywana, zaś aktualizacja wsteczna bardzo często zapisuje inne bloki pamięci, więc w rezultacie wsad jest częściowo stary a częściowo nowy, co prowadzi często do błędów w działaniu komputera. Nie chciałbym być "złym prorokiem", ale na 99% będziesz musiał wgrać wsad w zewnętrznym programatorze.

Re: Bios do Lenovo G700 80AG na HM76


от Google Adsense [BOT] 4 Февраль 2019, 13:09

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.