• Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#21 Re: Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania


przez amorphe 5 października 2018, 16:10
Panel użytkownika -> Grupy.
Jest tam informacja , że domyślnie trafię do specyficznej grupy - tylko jaka to grupa ?

Poniżej mam info, że należę do ... (klan ninja ? :D ) i że grupy specjalne są zarządzane przez administratora.
Skoro tak, to przycisk wyboru na końcu jest raczej zbędny (skoro jest i tak nieaktywny)

Obrazek

To takie moje spostrzeżenie.

Re: Re: Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania


przez Google Adsense [BOT] 5 października 2018, 16:10

#22 Re: Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania


przez Vogelek23 5 października 2018, 19:13
amorphe napisał(a):Poniżej mam info, że należę do ... (klan ninja ? :D ) i że grupy specjalne są zarządzane przez administratora.
Proszę o sprawdzenie, czy teraz jest w porządku - klan ninja powinien odkryć swój kolor ;)

EDIT: Przy okazji zmieniłem opis w bloku informacyjnym dla zakładki "Zarządzaj grupami" - był taki sam, jak dla zakładki "Członkostwa". W przypadku, gdy użytkownik jest liderem jakiejkolwiek grupy, wyświetli mu się to:

Obrazek

A jeśli nie, wyświetli mu się to:

Obrazek

#23 Re: Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania


przez amorphe 5 października 2018, 21:32
Tak, jest OK.

#24 Re: Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania


przez Vogelek23 8 listopada 2018, 22:41
Ponieważ przez ponad miesiąc nikt nic tu nie dodał, temat zamykam - problemy, opisane w pierwszym poście (i parę innych) zostały naprawione. W razie wyłapania innych problemów, proszę otworzyć nowy wątek.

Re: Testy nowego layoutu - strona wyników wyszukiwania


przez Google Adsense [BOT] 8 listopada 2018, 22:41

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.