• Na telefonie nie otwierają się wątki...

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 5 Ноябрь 2018, 18:46
Witam,
Co jakiś czas gdy przeglądam forum na telefonie klikając na dany temat nie można go otworzyć. Trzeba kilka razy kliknąć żeby wejść na dany wątek, chociaż to nie zawsze działa, przelogowanie dopiero pomaga i wtedy wszystko działa jak należy.

Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Google Adsense [BOT] 5 Ноябрь 2018, 18:46

#2 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от xamledyD 5 Ноябрь 2018, 20:04
Witam.
Na jakich przeglądarkach stwierdziłeś występowanie problemu?
Podaj wersję systemu operacyjnego, pod którego kontrolą pracuje Twój telefon.
Czy przy przeglądaniu jako użytkownik niezalogowany również natknąłeś się na ten problem?
Osobiście sprawdziłem na Androidzie 4.4.2 w Operze 47.1.2249.129326 (nieaktualna wersja) - nie zauważyłem problemu.
Pozdrawiam

#3 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 5 Ноябрь 2018, 20:55
Na google chrome. Wersja androida 8.0.0. Nie przeglądam forum jako niezalogowany ale to sprawdzę. Nawet teraz chcą zobaczyć odpowiedź na mojego posta nie mogłem "wejść" w temat.

#4 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Vogelek23 5 Ноябрь 2018, 22:16
Czy problem występuje u Ciebie w momencie, gdy klikasz na linki w "Ostatnich tematach" na górze strony? Bo ja właśnie tam zauważyłem ten problem - ta sama wersja Androida, ta sama przeglądarka. Przy wchodzeniu z poziomu forum (np. NAPRAWA LAPTOPÓW) problem u mnie nie występuje. Co ciekawe, na Firefox wszystko "lata" bezproblemowo.

#5 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 5 Ноябрь 2018, 22:27
Nie tylko w "Ostatnich tematach" - ale tu problem występuje bardzo często. Teraz zanim napisałem posta wszedłem w dział, a później w temat i problem również występuje.

#6 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Vogelek23 5 Ноябрь 2018, 22:37
Zainstaluj inną przeglądarkę i potestuj - mnie to wygląda na problem samej przeglądarki i chciałbym to potwierdzić. Zauważyłem przy okazji, że na przeglądarce Chrome na desktopa nie wszystkie elementy arkusza stylu ładują się poprawnie za każdym razem. Na Firefox, Safari (Mac OS) ani Operze ten problem nie występuje.

#7 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 5 Ноябрь 2018, 22:49
A sprawdź na Firefox czy załaduje Ci się poprawnie temat w którym napisałeś posta, bo u mnie coś tu jeszcze szwankuje.
Sprawdź również czy poprawiając błędy w wyrazie kursor nie przeskakuje Ci na koniec słowa, bo u mnie się tak dzieje właśnie.
Używam na chrome na laptopie i opisanych problemów z załadowanie strony nie zauważyłem.

#8 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Vogelek23 5 Ноябрь 2018, 22:53
Lesio23 писал(а):A sprawdź na Firefox czy załaduje Ci się poprawnie temat w którym napisałeś posta, bo u mnie coś tu jeszcze szwankuje.
Z poziomu działu czy Ostatnich tematów? Czy na obu szwankuje?

#9 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 5 Ноябрь 2018, 23:03
Z poziomu działu.
Mi nie pokazuje w "Ostatnich tematach" tego wątku. Więc nie wiem czy problem leży po stronie forum czy mojego telefonu :/

#10 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Vogelek23 7 Ноябрь 2018, 01:51
Wyedytowałem plik nagłówka forum, wyłączając opcję podglądu treści wątku po najechaniu myszką na jego tytuł - czy problem u Ciebie nadal występuje? Bo u mnie wydaje się już być wszystko w porządku.

#11 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 7 Ноябрь 2018, 10:10
Niestety z poziomu Ostatnie tematy problem nadal występuje. Z poziomu działu narazie jest ok.

#12 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...  [РЕШЕНО]


от Vogelek23 8 Ноябрь 2018, 01:14
Proszę sprawdzić jeszcze raz, wyłączyłem tą opcję także dla ostatnich tematów - MUSI działać poprawnie ;)

#13 Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Lesio23 8 Ноябрь 2018, 11:22
Vogelek23 писал(а):Proszę sprawdzić jeszcze raz, wyłączyłem tą opcję także dla ostatnich tematów - MUSI działać poprawnie ;)

I działa :D

Re: Na telefonie nie otwierają się wątki...


от Google Adsense [BOT] 8 Ноябрь 2018, 11:22

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.