• Nie można formatować pendrive'ów i kart pamięci.

#1 Nie można formatować pendrive'ów i kart pamięci.


von tofal 4 November 2018, 14:18
Witam
System Windows 10 Pro.
Dlaczego nie można sformatować karty pamięci i pendrive'a (używałem kilku pendrive'ów różnych firm i każdy nie da się sformatować, więc to chyba problem z systemem).
Wyskakuje komunikat:
System Windows nie był w stanie dokończyć formatowania lub programem SDFormatter zawsze działało bez problemu formatowanie tym programem, a teraz wyskakuje komunikat:
The memory Card is write-protected. Please release the write protect switch.
A programem EaseUS Partition Master i wbudowanym w system Windows 10 programem do zarządzania partycjami da się zmienić literę dysku i formatować też.
Patrzyłem na innym komputerze z nowo zainstalowanym systemem i działa formatowanie bez problemu.
Już próbowałem kilkunastu sposobów z google, youtube i nie da się formatować dalej.
Pozostaje tylko system nowy wgrać.

Re: Nie można formatować pendrive'ów i kart pamięci.


von Google Adsense [BOT] 4 November 2018, 14:18

#2 Re: Nie można formatować pendrive'ów i kart pamięci.


von Vogelek23 4 November 2018, 17:05
Przygotuj sobie wersję Live dowolnego systemu operacyjnego (Windows, Linux - choć najlepszy byłby Windows 10 Pro) i uruchom komputer na tym systemie. Następnie sprawdź, czy można sformatować nośniki, które nie dawały się formatować na tym komputerze. Jeśli tak, system operacyjny masz do przeinstalowania/naprawy.

Re: Nie można formatować pendrive'ów i kart pamięci.


von Google Adsense [BOT] 4 November 2018, 17:05

Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 1 Gast

_______________________________
Alle Rechte vorbehalten. Das unerlaubte Kopieren des Inhalts dieser Website oder eines Teils davon ist strengstens untersagt.
Alle auf dieser Website veröffentlichten Marken, Markennamen, Produkte oder Dienstleistungen gehören ihren gesetzlichen Eigentümern, sind urheberrechtlich geschützt und werden nur zu Informationszwecken verwendet.