• Serwis a ubezpieczenie OC

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone są wyłącznie dyskusje dotyczące zagadnień prawnych.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych.
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy, nie pomawiamy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Serwis a ubezpieczenie OC


przez serwisant2 2 października 2018, 12:17
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy korzystacie z takich ofert jak ubezpieczenie OC.
Myślę teraz nad tym ponieważ przez przypadek w tablecie klienta uszkodziłem digitizer przy otwieraniu. Teraz trzeba wymienić na swój koszt tylko ciepło się zrobiło jak zobaczyłem, że set z lcd w tym modelu to koszt 750zł :O
Zastanawiam się nad OC dla serwisu na wypadek takich przygód, ponieważ jak wiadomo wszystko się może zdarzyć i to chyba zawsze jakieś zabezpieczenie.
Chciałbym się dowiedzieć czy korzystacie z tego i czy się opłaca a jak już korzystacie to może jakąś konkretną ofertę polecacie? Jak to jest z kosztami takiego ubezpieczenia i czy w razie takiego wypadku to czy wypłata odszkodowania przebiega sprawnie? Co dalej z takim sprzętem? Czy to wygląda tak, że zgłaszam szkodę, np. w tej sytuacji tablet z uszkodzonym digitizerem z mojej winy, ubezpieczalnia wypłaca mi pieniądze (koszt nowego wyświetlacza) ja zamawiam i montuję? Czy może muszę wysyłać uszkodzony sprzęt do ubezpieczalni?

Z góry dziękuję za wszystkie opinie i liczę na zainteresowanie się tematem. Pozdrawiam

Re: Serwis a ubezpieczenie OC


przez Google Adsense [BOT] 2 października 2018, 12:17

#2 Re: Serwis a ubezpieczenie OC


przez arvika 26 stycznia 2019, 17:43
To podstawa. Ubezpiecz się jak najszybciej. W historii firmy raz tylko korzystałem z ubezpieczenia, generalnie nie było mi to potrzebne, ale... No właśnie. Klienci zostawiają sprzęt który czasem sporo kosztuje. Pomyśl o tym że ktoś może ci się włamać, może wybuchnąć pożar itp. Co wtedy?
Popytaj firmy ubezpieczeniowe o oferty i tyle. W przypadku uszkodzenia sprzętu Klienta zgłaszasz usterkę jako szkodę. W tym jedynym przypadku wszystko załatwił nasz serwisant mailowo i telefonicznie z ubezpieczalnią. Oni potrzebują zdjęcia, dokument potwierdzający koszt itp.

Re: Serwis a ubezpieczenie OC


przez Google Adsense [BOT] 26 stycznia 2019, 17:43
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.