• Amazon - to rzeczywiście niewiarygodne :-)

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Amazon - to rzeczywiście niewiarygodne :-)


przez Vogelek23 27 sierpnia 2018, 21:11
Poszukiwałem dziś dla znajomego szlifierki kątowej. Zajrzałem m.in. na Amazona - oto, co udało mi się znaleźć:

https://www.amazon.co.uk/Piranha-Angle- ... 00API5ACU/

Obrazek

Re: Amazon - to rzeczywiście niewiarygodne :-)


przez Google Adsense [BOT] 27 sierpnia 2018, 21:11

#2 Re: Amazon - to rzeczywiście niewiarygodne :-)


przez pawel80 28 sierpnia 2018, 02:32
Bedzie szlif pierwsza klasa. :mrgreen:

#4 Re: Amazon - to rzeczywiście niewiarygodne :-)


przez gathor 3 września 2018, 20:31
Vogelek23 napisał(a):Poszukiwałem dziś dla znajomego szlifierki kątowej. Zajrzałem m.in. na Amazona - oto, co udało mi się znaleźć:

https://www.amazon.co.uk/Piranha-Angle- ... 00API5ACU/



Łukasz... Za taką cenę to tylko brać! :)

Re: Amazon - to rzeczywiście niewiarygodne :-)


przez Google Adsense [BOT] 3 września 2018, 20:31
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.