• Problemy z odczytem poczty.

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Problemy z odczytem poczty.


от Usunięty Użytkownik 402 11 Август 2018, 22:20
Dostałem maila z informacją że mam nowe prywatne wiadomości. Jak na obrazku są dwie. Klikam MENU> PANEL UŻYTKOWNIKA>PRYWATNE WIADOMOŚCI>domyślnie widzę pusty formularz do wypełnienia> Dopiero po kliknięciu OTRZYMANE widzę te wiadomości. Długa droga żeby się do nich dokopać. Powiadomienie pojawia się na górze ekranu sugerując żeby tam kliknąć, a potem to już jest prawdziwa przeprawa przez zasieki.
Przy zakładce OTRZYMANE nie ma informacji o ilości nieodczytanych wiadomości. Idąc drugą drogą gdzie jest napis Witaj, Lazy tam powiadomienia nie ma, ale już po rozwinięciu listy przyciskiem widzimy że jednak dwa są. Kliknięcie na PRYWATNE WIADOMOŚCI przenosi fajnie do folderu z otrzymanymi wiadomościami. Trzeba by to jakoś znormalizować bo jest sieczka z tym.
Изображение
Изображение

Re: Problemy z odczytem poczty.


от Google Adsense [BOT] 11 Август 2018, 22:20

#2 Re: Problemy z odczytem poczty.  [РЕШЕНО]


от Vogelek23 11 Август 2018, 22:52
LAZY писал(а):Długa droga żeby się do nich dokopać.
A wystarczyło kliknąć w to powiadomienie (w menu głównym - pierwszy obrazek) i zostajesz przeniesiony bezpośrednio do skrzynki odbiorczej. Dosłownie JEDNO kliknięcie z menu głównego. Należy kliknąć bezpośrednio ETYKIETĘ, bo ona jest osobnym linkiem, niż napis "Panel Użytkownika".

Link do skrzynki odbiorczej w menu podręcznym (drugi obrazek) dodałem "ekstra", aby ułatwić niektórym osobom nawigację - normalnie dla PW miała funkcjonować tylko etykieta w menu głównym. Ponadto, jeśli ustawisz sobie w Panelu Użytkownika, aby strona wyświetlała Ci powiadomienie o nowej PW oraz aby wyświetlił się dymek powiadomienia o nowej PW, otrzymasz coś takiego, jak na ostatnim obrazku - wystarczy kliknąć wtedy "Przeczytaj" i też zostajesz natychmiast przeniesiony do skrzynki odbiorczej.

Изображение Изображение Изображение

#3 Re: Problemy z odczytem poczty.


от Usunięty Użytkownik 402 12 Август 2018, 20:11
O takich funkcjonalnościach to wiesz chyba tylko ty, normalny śmiertelnik klika jak opisałem. W życiu bym nie wpadł na to że kliknięcie na dwójeczkę gdziekolwiek mnie przeniesie.

#4 Re: Problemy z odczytem poczty.


от Vogelek23 12 Август 2018, 21:36
Skórka została zaimplementowana stosunkowo niedawno - wciąż ją poprawiam i modyfikuję, głównie dzięki Waszym wskazówkom i zgłoszeniom. Dzięki takim tematom jak ten (oraz kol. xamledyD, który aktywnie wyszukuje wszelkie niedoróbki) mogę poprawiać skórkę tak, aby było wygodnie i szybko, ale przy tym schludnie i bez przeładowania napisami (wszak najważniejsze treści to Wasze posty i wątki, a nie dziesiątki wprost dostępnych linków do profili, ustawień itd). No i dzięki takim tematom ci co bardziej dociekliwi poznają sposób nawigacji po forum, zanim stosowna instrukcja pojawi się w FAQ (a na pewno się pojawi) :)

Re: Problemy z odczytem poczty.


от Google Adsense [BOT] 12 Август 2018, 21:36

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.