• Nie widać plików zrzuconych na innym Windows

Ta tema je označena kot ARHIVSKA. Odgovorite samo, če vaše sporočilo vsebuje rešitev (Pravila in Pogoji, 12.1).

#1 Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


Napisal/-a inereusz 9 Junij 2018, 08:25
Witam, uszkodził się dysk odzyskałem dane zapisałem na komputerze z Windowsem 10 podłączyłem nowy dysk z zainstalowanym już Win 8 bing i zrzuciłem na wolną partycję odzyskane dane. Po uruchomieniu Windows 8 na właściwym komputerze widzimy zajęte dane lecz brak plików. Stosowałem chkdsk /f /r i nie pomogło.
Ma ktoś na to sposób?

Re: Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 9 Junij 2018, 08:25

#2 Re: Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


Napisal/-a rager24 11 Junij 2018, 16:33
Spotkałem się z tym problemem kilka razy zanim zrozumiałem w czym problem. Problemem jest tutaj szybkie uruchamianie w Windowsie 8/8.1/10. Musisz usunąć spod komputera z Windowsem 10 te dane z nowego dysku, wystartować Windows 8 i wyłączyć w systemie szybkie uruchamianie. Następnie zamknąć normalnie system i dopiero wtedy wkleić z powrotem dane na dysk z Windowsem 8. Po wystartowaniu systemu wszystkie dane powinny być widoczne i wtedy możesz włączyć znowu opcję szybkiego uruchamiania.
Slika

Re: Nie widać plików zrzuconych na innym Windows


Napisal/-a Google Adsense [BOT] 11 Junij 2018, 16:33
Ta tema je označena kot ARHIVSKA. Odgovorite samo, če vaše sporočilo vsebuje rešitev (Pravila in Pogoji, 12.1).

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

_______________________________
Vse pravice pridržane. Nepooblaščeno kopiranje vsebine te spletne strani ali njenega dela je strogo prepovedano.
Vse blagovne znamke, izdelki ali storitve, objavljene na tej spletni strani, pripadajo njihovim zakonitim lastnikom, so avtorsko zaščitene in se uporabljajo samo v informativne namene.