• Podstrona Użytkownicy - brak użytkowników na ostatniej stronie.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Podstrona Użytkownicy - brak użytkowników na ostatniej stronie.


przez xamledyD 26 listopada 2017, 20:20
Witam.
Jak w temacie. Gdy wchodzę na podstronę Użytkownicy i chcę przejść do ostatniej strony korzystając z odnośnika umiejscowionego w prawym dolnym rogu strony pod listą użytkowników, w efekcie otrzymuję "pustą" podstronę jak na poniższym obrazku.
Obrazek

Na poprzedniej stronie tj. 569. (w chwili pisania posta) znajduje się 47 użytkowników.
Co ciekawe, na kilkanaście prób podglądu ostatniej strony sekcji Użytkownicy przeprowadzanych przeze mnie w ostatnich tygodniach, raz ostatnia strona wyświetliła poprawnie listę kilkunastu nowo zarejestrowanych użytkowników.
Nie wiem od czego zależy ten problem, stąd post w tym temacie i prośba o przyjrzenie się sprawie.

Dodatkowo jeszcze chciałbym zgłosić drobną literówkę do poprawy, zilustrowaną poniżej.
Obrazek

Pozdrawiam

Re: Podstrona Użytkownicy - brak użytkowników na ostatniej stronie.


przez Google Adsense [BOT] 26 listopada 2017, 20:20

#2 Re: Podstrona Użytkownicy - brak użytkowników na ostatniej stronie.  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 26 listopada 2017, 21:26
Dziękuję za zgłoszenie. Oba problemy zostały naprawione. Autor zgłoszenia otrzymuje "drobną" gratyfikację punktową. Proszę dalej szukać i zgłaszać "niedoróbki" :)

Re: Podstrona Użytkownicy - brak użytkowników na ostatniej stronie.  [ROZWIĄZANY]


przez Google Adsense [BOT] 26 listopada 2017, 21:26

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.