• Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez bpjl 16 października 2017, 15:41
Witajcie.

Chciałbym uruchomić (bez utraty danych) laptop Lenovo Z51-70 z zainstalowanym Windowsem 10. Coś mu się zapętliło i zaraz po uruchomieniu restartuje się. Dokładnie wygląda to tak:
- naciskam przycisk power
- pojawia się logo Lenovo i białe kuleczki "tańczą" w kółko
- po jakiś 3-4s na pół sekundy jest czarny ekran po czym pojawia się logo Lenovo i znów kuleczki z tym ze "tańczą" po większym okręgu
- trwa to jakieś 3-4s, na ułamek sekundy pojawia się napis "Ponowne uruchomienie" i następuje restart

I taka sytuacja powtarza się w nieskończoność.

Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez Google Adsense [BOT] 16 października 2017, 15:41

#2 Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez Lesio23 16 października 2017, 17:24
Dane które chcesz zachować to programy, czy zdjęcia dokumenty??.

#3 Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez bpjl 16 października 2017, 17:38
Pliki to nie problem. Nie jest to mój komputer ale dostałem wytyczne że tam są zachowane hasła w przeglądarkach do różnych serwisów. Hasła które nie mogą zniknąć (chce się rzec "mądry polak po szkodzie) i jakiś program z bazą danych i kluczem licencyjnym nie do odzyskania.

#4 Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez Lesio23 16 października 2017, 18:20
W tybie awaryjnym nie włącza sie system?.

#5 Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez bpjl 16 października 2017, 19:11
Również nie.

-=EDYCJA=-

OK. Już sobie poradziłem. Dowiedziałem się od właściciela komputera że problem pojawił się w momencie gdy pozwolił systemowi na zainstalowanie jakiejś ogromnej aktualizacji. Po restarcie zatrzymał się na 30% aktualizacji i na tym koniec. Dał więc kompa jakimuś technikowi u siebie w firmie ale tamten rozłożył ręce. No szkoda tylko ze tak je rozłożył że ja dostałem system nie wstający już wogóle.

Po wielu próbach i poradach z sieci poleciałem troszkę partyzantką - podłączyłem ten dysk do swojego kompa podejrzałem jakie katalogi znajdują się w folderze Windows.old (który powstał prawdopodobnie podczas tej aktualizacji). Skasowałem odpowiedniki tych katalogów z dysku C a następnie skopiowałem na ich miejsce te z Windows.old.

Nie wiem jak na to zareaguje właściciel ale system ruszył. Najpierw nie chciał więc awaryjny. A po normalnym restarcie z awaryjnego zaskoczył normalnie.

#6 Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez Lesio23 16 października 2017, 19:19
Domyślam sie również, że naprawa systemu podczas uruchamiania nie zadziałała?. Co to za program z bazą danych?.

Re: Lenovo Z51-70 - Bootloop, restarty przy uruchamianiu


przez Google Adsense [BOT] 16 października 2017, 19:19
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
cron