• Router dlink dir 635 - restartuje się kiedy korzysta się z wifi.

#1 Router dlink dir 635 - restartuje się kiedy korzysta się z wifi.


by pikus09 28 June 2017, 16:26
Witam. Mój router nagle zaczął zrywać połączenie z siecią wifi, dzieje się to w ten sposób, kiedy złapie juz połączenie z routerem wystarczy zalogować się na stronę konfiguracyjną routera i poczekać chwilę router wręcz łapie reset i zrywa połączenie z siecią wifi i czasem zrywa połączenie z gniazd LAN.
Początkowo myślałem, że to zasilacz oryginalny ma wybulony kondensator na filtrze, ale niestety trzyma stabilne 5v podczas tego resetu.
Pomierzyłem również napięcie na pozostałych przetwornicach zasilających wifi i Ethernet switch i główny cpu routera i w czasie resetu nawet nie drgną są stabilne.
Dość mocno grzeje się główny cpu Ubicom IP5100U ale być może on należy do rzejacych się.
Pomiary:
Główna przetwornica: 3.3v jest
Przetwornica układu wifi: 1.17v jest
Przetwornica cpu: 1.17v jest
Przetwornica pamięci: 2.6v jest
Zasilanie pamięci flash: 3.3v jest
Zasilanie 5v na port USB jest
Podmiany FirmWare nic nie zmieniają.
Brak mi pomysłów, punktu zaczepienia, poradźcie lub doradzcie jakieś wskazówki?

Re: Router dlink dir 635 - restartuje się kiedy korzysta się z wifi.


by Google Adsense [BOT] 28 June 2017, 16:26

#2 Re: Router dlink dir 635 - restartuje się kiedy korzysta się z wifi.  [SOLVED]


by pikus09 11 July 2017, 18:49
Zrobiłem reball Chipa Wifi i okazało się, że to był strzał w 10tkę, router odzyskał drugie życie, od prawie 30 min nie złapał resetu, a internet działa znakomicie.

Re: Router dlink dir 635 - restartuje się kiedy korzysta się z wifi.  [SOLVED]


by Google Adsense [BOT] 11 July 2017, 18:49

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

_______________________________
All rights reserved. Unauthorised copying of this website's content or any of its part is strictly forbidden.
Any trademarks, brand names, products or services published on this website belong to their legal owners, are copyrighted and used for information purposes only.
cron