• WEP 872D wymieniona płyta główna jaki pinout.

#1 WEP 872D wymieniona płyta główna jaki pinout.


by procesor82 17 June 2017, 10:38
Posiadam stację WEP 872D uszkodzeniu uległa płyta główna, zakupiłem nową płytę do tej stacji przy czym wykonałem kopię podłączeń aparatem. Niestety siostrzeniec niechcący skasował zdjęcia i nie mam pewności co do podłączenia peryferii - PRki, trafko, grotówka, hot. Dołączam zdjęcie nowej płyty i bardzo proszę o pomoc w prawidłowym podłączeniu.
Image

Re: WEP 872D wymieniona płyta główna jaki pinout.


by Google Adsense [BOT] 17 June 2017, 10:38

#2 Re: WEP 872D wymieniona płyta główna jaki pinout.  [SOLVED]


by xamledyD 18 June 2017, 19:10
Witam.
Na poniższym rysunku opisałem wszystkie gniazda płyty urządzenia wraz z elementami, które należy do nich podłączyć. Opisy oparłem na swojej stacji WEP 872D.
Image
Pozdrawiam

#3 Re: WEP 872D wymieniona płyta główna jaki pinout.


by procesor82 18 June 2017, 20:22
Ślicznie dziękuję.

Re: WEP 872D wymieniona płyta główna jaki pinout.


by Google Adsense [BOT] 18 June 2017, 20:22

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

_______________________________
All rights reserved. Unauthorised copying of this website's content or any of its part is strictly forbidden.
Any trademarks, brand names, products or services published on this website belong to their legal owners, are copyrighted and used for information purposes only.