• Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp

#341 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от tolo99 18 Август 2015, 15:00
Witam
Też zgadzam się z przedmówcami. Też nigdy nie zostawiając płyty bez opieki dodatkowo kontroluje temperaturę za pomocą pirometru.Jednakże bym widział zastosowanie tabletu jako oszczędność miejsca na stole.Wiadomo iż telefon czy tablet będzie zajmował mniej miejsca niż jakiś stary laptop czy monitor a poza tym było by bardziej poręcznie.
Pozdrawiam

Re: Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от Google Adsense [BOT] 18 Август 2015, 15:00

#342 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от barrrrrman 12 Февраль 2016, 19:47
Witam i coś się ruszyło w temacie adaptacji programu pod androida? Wiadomo, stacji się nie zostawia bez opieki... ale tak jak przedmówca mówił tablet w rączkę lub telefon i masz miejsce na stole :-)

#343 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от kamil198405 19 Февраль 2016, 10:45
Witam
Mam problem z softem, w momencie połączenia wyskakuje komunikat "błąd komunikacji lub nie podłączona maszyna sprawdź ustawienia portu com" kombinowałem na wszystkie możliwe strony z ustawieniami portów w programie jak i w systemie podstawione 2 komputery kabel sprawny a soft od achi się komunikuje. Może ktoś miał już taki przypadek?

#344 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от raddeon 20 Февраль 2016, 10:19
Witam u mnie czasem tak wyskakuje wyłączam wtedy program i maszynę i zaskakuje. Czasem też miałem problem że ten sposób nie zadziałał i pomogło czyszczenie styków w sterowniku PC410.

#345 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от morph5 12 Март 2016, 10:57
I have this issue with last version of software and windows 7 32bit
Изображение
How i could resolve it?

#346 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от wozik 8 Апрель 2016, 17:19
Witam wszystkich
Mam u siebie sterownik PC410 czy wiecie może jak wykalibrować termoparę? Wszystko było ok ale nagle temperatura po uruchomieniu startuje mi od 81°. Sprawdzałem i przekłamuje o dokładnie 57°. Wymieniłem termoparę ale nic to nie dało dalej to samo. Termopara z górnej półki. Po za tym próbowałem z różnymi i zawsze ten sam efekt. Zastanawiam się tylko czy uszkodzeniu uległ wspomniany sterownik czy po prostu wysypało mu się oprogramowanie? Czy jest jakaś możliwość aby to wykalibrować? W necie niewiele znalazłem :( Jeśli ktoś się z tym spotkał proszę bardzo o pomoc.
Pozdrawiam

#347 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от raddeon 9 Апрель 2016, 08:54
Czy Kolega w menu PC410 wybrał prawidłowo typ termopary?

#348 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от wozik 9 Апрель 2016, 11:11
Tego nie wiem nic nie zmieniałem i nawet nie wiem jak to zrobić

#349 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от koloboro 9 Апрель 2016, 12:51
No to bierze instrukcje w rękę i jazda.



Необходимо авторизоваться для просмотра вложений в этом сообщении.

#350 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от wozik 12 Апрель 2016, 14:39
Witam
A więc ustawiłem dla mojej termopary typu K CAtc i niestety nic to nie zmieniło :( Czy ktoś coś jeszcze mógłby podpowiedzieć? Czy po prostu sterownik odmówił posłuszeństwa?

#351 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от wozik 21 Апрель 2016, 15:01
A może ktoś wie jak przywrócić sterownik do ustawień fabrycznych?
Pozdrawiam

#352 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от Sokon 4 Август 2016, 20:57
A ja trochę odświeżę temat. Osobiście jestem "linux'iarzem" a program powyższy nie za bardzo chce działać za pomocą "Wine" w linuxie.
Czy są jacyś użytkownicy linuxa którzy byli by zainteresowani podobnym programem?

#353 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от barameli1976 15 Август 2016, 23:20
Огромное спасибо!
Единственные софт который нормально документирован, и работает на станции IR 6000 с контроллером PC410.

#354 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от sylwa76 25 Сентябрь 2016, 17:43
Witam wszystkich po dość długiej przerwie, napewno nie jednej osobie nasuneły się jakieś pomysły, proponuję wdrożyć w życie i zamknąć temat żeby nie wisiał w niedokończonych.

#355 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от Neadekvaten 27 Декабрь 2016, 09:12
I dostosowane tłumaczenie rosyjskie



Необходимо авторизоваться для просмотра вложений в этом сообщении.

#356 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от Neadekvaten 28 Декабрь 2016, 15:00
morph5 писал(а):I have this issue with last version of software and windows 7 32bit
Изображение
How i could resolve it?


step 1 Ramp Rate - Nie powinno być 0, minimalny - 0.1, lepiej - 0.5.
target setpoint - 20

#357 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от Gippo 17 Май 2017, 21:43
Is it possible to increase the max controlled temperature? Now the max temperature is 300 °C degree.

Thanks in advance for the help

#358 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от marekms 12 Июнь 2017, 07:48
Buduję stację do BGA na z dwoma PC410 (dolny i górny hot air) i REX (podgrzwacz IR). Program do obsługi stacji bardzo uprości i przyspieszy obsługę stacji. Czegoś jednak nie rozumiem, skoro tylko PC410 (sterownik górnego hot air'a) jest podłączony do komputera to jak steruje mocą dolnego podgrzewacza z poziomu programu ?

Czy jest jaka szansa na przystosowanie programu do stacji z dwoma PC410 i jednym REX (np. IR360v3)? Tak wiem wymaga to drugiego rs 232 lub przejścia 2 x rs232 na rs485 > USB.

Marek
Ps Wielki szacunek dla kolegi Sylwa za stworzenie programu

#359 Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от koloboro 12 Июнь 2017, 13:57
Druga termopara jest też podpieta z rexa do pc410. I wykorzystuje się drugie wyjscie przekaźnikowe.

Re: Nowy Soft dla ACHI, SCOTLE, LY, BAUER itp


от Google Adsense [BOT] 12 Июнь 2017, 13:57

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.