• Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Lesio23 9 Июнь 2017, 12:18
Witam, dodałem bios do niezweryfikowanych i odjęło mi wszystkie punkty, a dodatkowo jestem na minusie 18,55 :shock: :shock:
Przelogowanie nic nie zmieniło.
Mam nadzieje że to nie kara za dodawanie biosów ;)

Изображение

Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Google Adsense [BOT] 9 Июнь 2017, 12:18

#2 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Vogelek23 9 Июнь 2017, 19:49
Lesio23 писал(а):dodałem bios do niezweryfikowanych i odjęło mi wszystkie punkty
A ile miałeś punktów przed dodaniem pliku? Problem spowodował błąd nazwy zmiennej w jednym z plików skryptu forum.

#3 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Lesio23 9 Июнь 2017, 21:20
Ciężko powiedzieć coś ok 50, tzn na pewno mniej niż 50, ale więcej niż 45 ;)


A jeszcze taki problem:

Изображение

#4 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Vogelek23 9 Июнь 2017, 21:49
Lesio23 писал(а):Ciężko powiedzieć coś ok 50, tzn na pewno mniej niż 50, ale więcej niż 45 ;)
No to razem z bonusem za zgłoszenie problemu masz trochę więcej, niż miałeś ;)

Lesio23 писал(а):A jeszcze taki problem: ...
Sprawdź jeszcze raz (odśwież stronę: F5 lub CMD+R) - powinno być już dobrze.

#5 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Lesio23 9 Июнь 2017, 22:00
No to razem z bonusem za zgłoszenie problemu masz trochę więcej, niż miałeś ;)


Dziękuję ;)

Mam jeszcze pytania, czcionka jest inna prawda?, dodatkowo spis tematów jest mniejszą czcionką zapisany, a gdy wejdę w dany temat już jest "normalnie"(tzn tak jak było przed zmianami). Tak ma być ?

PS: Po dodaniu posta, tam gdzie pojawia sie informacja o dodaniu punktów za temat, czcionka była bardzo duża.

#6 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Vogelek23 9 Июнь 2017, 22:01
Lesio23 писал(а):Mam jeszcze pytania, czcionka jest inna prawda?, dodatkowo spis tematów jest mniejszą czcionką zapisany, a gdy wejdę w dany temat już jest "normalnie"(tzn tak jak było przed zmianami). Tak ma być ?
Daj screena, bo nie bardzo wiem, o co chodzi.

#7 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Lesio23 9 Июнь 2017, 22:04
Изображение

Изображение

I tu mały błąd:

Изображение

#8 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty  [РЕШЕНО]


от Vogelek23 9 Июнь 2017, 22:59
Znaczy, że litery są za małe w widoku listy tematów? Jeśli tak, to już zwiększam ;)

Lesio23 писал(а):I tu mały błąd: ...
Skrypt obrazkowy zostanie do końca tygodnia wymieniony na nowy (zawiera wycofaną z użycia składnię). Póki co, wyłączę debuggera i błąd nie będzie się już pojawiał.
EDIT: Skrypt obrazkowy został napisany od nowa, zatem włączam debugger z powrotem, aby wyłapywał kolejne błędy.

#9 Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Lesio23 12 Июнь 2017, 11:39
Już wszystko jasne. Dzięki

Re: Po dodaniu posta znikneły wszystkie punkty


от Google Adsense [BOT] 12 Июнь 2017, 11:39

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.