• Zatwierdzanie wiadomości

Forum rules:Click here to view the forum rules

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Zatwierdzanie wiadomości


by mysi0r 18 March 2017, 20:20
Czy moje odpowiedzi pisane w wątku założonym przeze mnie też muszą być zaakceptowane przez moderatora/administratora/etc?
Bo nie wiem czy źle kliknąłem i pisać jeszcze raz czy grzecznie czekać.

Pozdrawiam
Rafał

Re: Zatwierdzanie wiadomości


by Google Adsense [BOT] 18 March 2017, 20:20

#2 Re: Zatwierdzanie wiadomości  [SOLVED]


by Vogelek23 19 March 2017, 05:51
mysi0r wrote:Czy moje odpowiedzi pisane w wątku założonym przeze mnie też muszą być zaakceptowane przez moderatora/administratora/etc?
TAK. W taki sposób działa u nas system antyspamowy. Po napisaniu stosownej ilości postów to ograniczenie zniknie automatycznie, a Ty zostaniesz natychmiast przydzielony do grupy Zarejestrowanych Użytkowników i wtedy będziesz mógł pisać bez konieczności akceptacji postów przez moderatora. Nadmienię tu jednak, że niektóre działy są całkowicie moderowane (np. PLIKI BIOS lub SCHEMATY) i w takich działach nawet Użytkownicy VIP muszą czekać na akceptację postów.

mysi0r wrote:Bo nie wiem czy źle kliknąłem i pisać jeszcze raz czy grzecznie czekać.
Musiałeś coś źle kliknąć, bo w kolejce moderacji nie ma żadnego Twojego postu do akceptacji ani też żaden Twój post nie został odrzucony. Także chyba będziesz musiał wysłać post jeszcze raz.

#3 Re: Zatwierdzanie wiadomości


by mysi0r 19 March 2017, 09:59
Dziękuję za odpowiedź.

R.

Re: Zatwierdzanie wiadomości


by Google Adsense [BOT] 19 March 2017, 09:59

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

_______________________________
All rights reserved. Unauthorised copying of this website's content or any of its part is strictly forbidden.
Any trademarks, brand names, products or services published on this website belong to their legal owners, are copyrighted and used for information purposes only.
cron