• Zatwierdzanie wiadomości

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Zatwierdzanie wiadomości


przez mysi0r 18 marca 2017, 20:20
Czy moje odpowiedzi pisane w wątku założonym przeze mnie też muszą być zaakceptowane przez moderatora/administratora/etc?
Bo nie wiem czy źle kliknąłem i pisać jeszcze raz czy grzecznie czekać.

Pozdrawiam
Rafał

Re: Zatwierdzanie wiadomości


przez Google Adsense [BOT] 18 marca 2017, 20:20

#2 Re: Zatwierdzanie wiadomości  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 19 marca 2017, 05:51
mysi0r napisał(a):Czy moje odpowiedzi pisane w wątku założonym przeze mnie też muszą być zaakceptowane przez moderatora/administratora/etc?
TAK. W taki sposób działa u nas system antyspamowy. Po napisaniu stosownej ilości postów to ograniczenie zniknie automatycznie, a Ty zostaniesz natychmiast przydzielony do grupy Zarejestrowanych Użytkowników i wtedy będziesz mógł pisać bez konieczności akceptacji postów przez moderatora. Nadmienię tu jednak, że niektóre działy są całkowicie moderowane (np. PLIKI BIOS lub SCHEMATY) i w takich działach nawet Użytkownicy VIP muszą czekać na akceptację postów.

mysi0r napisał(a):Bo nie wiem czy źle kliknąłem i pisać jeszcze raz czy grzecznie czekać.
Musiałeś coś źle kliknąć, bo w kolejce moderacji nie ma żadnego Twojego postu do akceptacji ani też żaden Twój post nie został odrzucony. Także chyba będziesz musiał wysłać post jeszcze raz.

#3 Re: Zatwierdzanie wiadomości


przez mysi0r 19 marca 2017, 09:59
Dziękuję za odpowiedź.

R.

Re: Zatwierdzanie wiadomości


przez Google Adsense [BOT] 19 marca 2017, 09:59

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.