• Zaczarowany ołówek-reanimacja przerywającego przewodu od zsilacza

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Zaczarowany ołówek-reanimacja przerywającego przewodu od zsilacza


przez rubin714p 9 marca 2017, 19:58
Witam. Troszkę się dziś uśmiałem gdy dostałem do naprawy lapotpa Samsung. I pomyślałem, że podam dobry i skuteczny sposób na reanimację przerywającego przewodu od zasilacza. Co nam będzie potrzebne:ołówek i rolka izolacji. Wrzucam foto dla zobrazowania metody reanimacji.Na foto widać gumkę od ołówka i rysik.Obrazek

Obrazek

Re: Zaczarowany ołówek-reanimacja przerywającego przewodu od zsilacza


przez Google Adsense [BOT] 9 marca 2017, 19:58
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.