• Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać pełny model nośnika oraz skrótowy opis problemu.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis problemu, co zostało zrobione, wyniki tych działań oraz sformułowane zapytanie.
  3. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów. Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym temacie można zamieścić nie więcej, jak jedną stronę instrukcji/schematu.
  4. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez kwinto10 17 maja 2016, 15:54
Witam.
Zna ktoś sposób na odblokowanie dysku HCC543232A7A380 bez użycia programatora ?
W necie znalazłem jakieś info, ale tylko na temat dysków WD

Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez Google Adsense [BOT] 17 maja 2016, 15:54

#2 Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez Usunięty Użytkownik 402 17 maja 2016, 22:56
Znalazłem wsady do takiego dysku. Zablokowany i odblokowany, więc można sobie porównać. Chłopaki zgrywali to za pomocą pc-3000 więc nie wiem jak ci się to przyda.
Nie wiem gdzie to udostępnić.
Sam z chęcią bym się takim pobawił, ale jakoś w łapki nie wpadł. Być może można dojść do SA dysku komendami z pod cmd?
Trzeba tylko odpowiedni kabelek.

#3 Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez kwinto10 18 maja 2016, 18:02
Również znalazłem wsady na pewnym forum, tylko jak to wgrać bez programatora.
Przeglądając fora znalazłem coś o sediv Hitachi ale to darmowe nie jest.

#4 Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez Usunięty Użytkownik 402 18 maja 2016, 23:26
Jak miałem dyski z tzw czarnej serii to podpinałem kabelek w miejsce zworek i do portu w komputerze za pomocą instrukcji przez CMD wydawałem polecenia dyskowi i ten po kilkunastu linijkach zmartwychwstawał. U ciebie zworek nie widzę więc trzeba zapewne sposobem do tego podejść.

#5 Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez Zusto 8 listopada 2016, 01:22
Ja mam metodę i jest ona programowa, chętnie przyjmę na testy, jak na razie wszystkie dyski odblokowane jakie miałem w ręku

#6 Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez pikus09 8 listopada 2016, 22:35
Chyba nie, hitachi sprzętowo się odblokowuje i tylko niektórzy znają metodę.

#7 Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez Zusto 9 listopada 2016, 21:03
To proszę podesłać chętnie sprawdzę odeślę odblokowany

Re: Dysk Hitachi z dekodera odblokowanie.


przez Google Adsense [BOT] 9 listopada 2016, 21:03
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.