• [SZUKAM WSADU EC] Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 [SZUKAM WSADU EC] Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V


przez klarus 21 października 2016, 14:05
Witam.

Jak w temacie. Poszukuje wsadu EC IT8987E do płyty AR10ACL MB Rev 2.1
W załączniku zamieszczam gotowa konfiguracje do programatora SVOD (plik *.ini).
Trzeba do płyty podłączyć się taśma 32pin x 0.8mm z pominięciem dwóch ostatnich pinów poprzez przejściówkę na 32pin x 1mm.
Za wszelka pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Artur

Witam ponownie. Odnośnie czytania krzaków z KBC to popełniłem błąd w konfiguracji. Plik już poprawiłem.
Poszedłem tropem o danych KBC w bios i wygląda na to ze faktycznie nie trzeba programować bo po wykasowaniu program ładuje się do KBC.
Wszystko wskazuje na to ze uszkodziłem tez procesor. Po wymianie uzupełnię post o brakujące wiadomości. Pozdrawiam



Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: [SZUKAM WSADU EC] Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V


przez Google Adsense [BOT] 21 października 2016, 14:05

#2 [SZUKAM WSADU EC] Re: Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V


przez pawel80 22 października 2016, 00:40
A dlaczego poszukujesz tego wsadu, czy chcesz wymienić KBC na nowy?
Jeżeli tak to wydaje mi się, że nie musisz go programować. We wsadzie ze strony producenta początek programu odnosi się właśnie do ITE.

#3 [SZUKAM WSADU EC] Re: Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V


przez klarus 22 października 2016, 10:52
Witam.

Oryginalne KBC uszkodziłem przez przypadek. Usterkę miałem prosta. Brak obrazu ale po wgraniu Bios obraz był no i uszkodziłem KBC.
Po wymianie laptop się włącza ale nie mam obrazu i nie świecą żadne kontrolki wiec podejrzewam program. Po sczytaniu tego co wlutowałem mam jakieś krzaki w KBC. Jeżeli potrzeba to mogę załączyć dump.

Pozdrawiam

#4 [SZUKAM WSADU EC] Re: Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V


przez pawel80 22 października 2016, 23:57
Zamieść dump KBC w odpowiednim dziale porównamy z tym co Toshiba ma, może coś się ulepi. ;)

[SZUKAM WSADU EC] Re: Potrzebny wsad EC Toshiba C70D-C-11V


przez Google Adsense [BOT] 22 października 2016, 23:57
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.