• Lista pobranych plików?

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Lista pobranych plików?


przez kbrygola 3 października 2016, 12:14
Czy istnieje jakiś sposób na sprawdzenie które pliki pobierałem?
Często od pobrania niezweryfikowanego wsadu BIOS do zamknięcia naprawy mija więcej niż jeden dzień, i nieco zaniedbałem dopisywanie weryfikacji. Chętnie dopisałbym weryfikacje, gdybym mógł jakoś odtworzyć listę pobranych plików.

Re: Lista pobranych plików?


przez Google Adsense [BOT] 3 października 2016, 12:14

#2 Re: Lista pobranych plików?


przez Vogelek23 4 października 2016, 09:22
kbrygola napisał(a):Czy istnieje jakiś sposób na sprawdzenie które pliki pobierałem?
Pewnie, że istnieje - już od dłuższego czasu stosowne logi zbierają stosowne informacje. Wystarczyłoby zatem dopisać kilka(dziesiąt) linijek kodu, aby zaprezentować te dane indywidualnie w Panelu Użytkownika :) Póki co jednak, proszę bardzo (lista obejmuje wyłącznie pliki, pobrane z działów punktowanych):

Obrazek

#3 Re: Lista pobranych plików?  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 6 października 2016, 02:25
Z uwagi na to, że pomysł Kolegi "kbrygola" jest w mojej opinii bardzo przydatny oraz z uwagi na to, że był stosunkowo prosty w realizacji od strony kodu, funkcja sprawdzania pobranych plików została właśnie wdrożona :) Oczywiście, funkcja obejmuje wyłącznie pliki, pobrane z działów punktowanych.

Drogowskazy:

Obrazek

Czyli: klikamy Punkty (1), następnie Informacja (2) i kolejno Lista pobranych plików (3) - i naszym oczom ukaże się stosowna lista:

Obrazek

Rzecz jasna, nazwy kolumn są przetłumaczone na pozostałe dwa, dostępne na naszym forum, języki, toteż użytkownicy z interfejsem EN czy RU będą widzieli nazwy kolumn w swoich językach.

Nadmienię tutaj, że moderatorzy oraz administratorzy nie mają możliwości podejrzenia listy pobranych plików, ponieważ od początku są wyłączeni z logowania pobrań. Użytkownicy VIP mogą sprawdzić listę pobrań, lecz wyświetlane będą tylko pozycje sprzed dnia przydzielenia ich do grupy VIP.

Proszę o przetestowanie działania funkcji oraz o zamieszczanie opinii. Wątek pozostawiam otwarty na jakiś czas. Pomysł został nagrodzony bonusem punktowym.

#4 Re: Lista pobranych plików?


przez kbrygola 7 października 2016, 13:01
Dziękuję za nieoczekiwany bonus, z pewnością się przyda. Co do samej funkcji, choć tym razem w ograniczonym stopniu mi pomogła (za mało zanotowałem danych z płyt abym mógł opisać weryfikacje), to liczę że jeszcze nie raz z niej skorzystam. Szczególnie kiedy wsad do danej płyty jest wrzucony przez kilku forumowiczów, i po kilku dniach nie zawsze się pamięta który konkretnie plik się pobrało.

Re: Lista pobranych plików?


przez Google Adsense [BOT] 7 października 2016, 13:01

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.