• Lenovo B590 - problemy z WiFi.

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez gavron04 6 lutego 2015, 15:55
Witam. Posiadam takiego laptopa, od nowości są problemy z WiFi na tym laptopie. Z moją siecią się połączy, ale bardzo słabo chodzi internet, ze znajomego siecią nie chce się połączyć tj połączy się, ale brak dostępu do internetu. Sterowniki sprawdzałem z 3-5razy, wgrane z oficjalnego supportu Lenovo i realtek, i broadcom. System win8 64bity. Teoretycznie jest tu Broadcom 43142 "1x1 11b/g/n Wireless LAN PCI Express Half Mini Card Adapter". GW jest, ale nie za bardzo mam czas, żeby się bawić w wysyłanie i czekanie za naprawą. Miał ktoś podobny problem?

Czy może odinstalować wszystkie sterowniki od WiFi i wgrać od win7 z supportu Lenovo?

Pozdrawiam

Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez Google Adsense [BOT] 6 lutego 2015, 15:55

#2 Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez koloboro 6 lutego 2015, 16:20
Uruchom jakies livecd z linuxem i sprawdź jak się wtedy zachowuje wifi. To sie dowiesz czy to sterowniki czy problem sprzętowy.

#3 Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez gavron04 6 lutego 2015, 16:22
Jeśli problem sprzętowy to do wymiany karta? Czy coś innego na płycie?

#4 Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez koloboro 6 lutego 2015, 16:35
Trzeba podmienić kartę dla pewności.

#5 Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez FatalError 18 marca 2015, 03:59
You need to find correct driver first, you may try install driver of another laptop like asus.
Also check antenna connection to WiFi adapter. Update BIOS.
Try update driver throut device manager of attached archive:



Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

#6 Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez Daku 24 czerwca 2015, 23:15
Spróbuj znaleźć sterownik przez identyfikator sprzętu w menedżerze urządzeń.

Ja tak szukam wszystkich sterowników i nigdy nie miałem problemów, z twoim się już spotkałem.
Dobry sterownik i problem znika

#7 Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez zmp3 21 stycznia 2016, 23:40
Większości przypadków najlepiej zainstalować sterownik od producenta, czasami starsze działają lepiej niż nowe. Jeżeli to nie przyniesie rezultatów najlepiej podmienić kartę sieciową w tym modelu to chwila.

Re: Lenovo B590 - problemy z WiFi.


przez Google Adsense [BOT] 21 stycznia 2016, 23:40
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.