• Sugestia w kwesti boxów reklamowych

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Sugestia w kwesti boxów reklamowych


przez marek216 23 listopada 2014, 09:38
Fajnie byłoby jeśli po kliknięciu w BOX reklamowy "To jest miejsce na Twoją reklamę" przeniosło do cennika.
Obecnie to takie strasznie enigmatyczne. Szukam, szukam i cennika nie widać.

Re: Sugestia w kwesti boxów reklamowych


przez Google Adsense [BOT] 23 listopada 2014, 09:38

#2 Re: Sugestia w kwesti boxów reklamowych  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 23 listopada 2014, 15:00
Spokojnie, nie wszystko naraz. W ciągu najbliższych kilku dni powinny powstać stosowne strony informacyjne, zaś do końca roku mam nadzieję uporać się z automatyzacją zamawiania i opłacania miejsc na reklamę. I tak w ciągu ostatniej nocy zrobiłem tyle, ile miałem zaplanowane do końca przyszłego tygodnia ;)

Chciałbym tu wspomnieć, że reklamodawcami mogą być wyłącznie osoby zarejestrowane na forum - chcę zrezygnować z zewnętrznych dostawców reklam, ponieważ wolę w to miejsce promować firmy i organizacje naszych użytkowników.

---
EDYCJA: Ponieważ system boksów reklamowych kompletnie się nie sprawdził, został wyłączony, zaś na jego miejsce wróciły reklamy zewnętrznych dostawców. Trochę szkoda ogromu włożonej pracy i czasu, ale... no risk, no fun ;)

Re: Sugestia w kwesti boxów reklamowych  [ROZWIĄZANY]


przez Google Adsense [BOT] 23 listopada 2014, 15:00

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.