• No nie mogę :-)

Правила форума:Нажмите здесь, чтобы посмотреть правила этого форума

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
Эта тема помечена как АРХИВНАЯ. Oтвечайте только если ваше сообщение содержит решение проблемы (Условия и Положения, c. 12.1).

#1 No nie mogę :-)


от Cyb0rg 17 Сентябрь 2014, 22:58
Jak wygląda nowy mostek prostowniczy - uczcie się :lol:
Zdjęcie pierwsze ... w tytule :-D

Zarchwizowałem, aby dłużej można było oglądać ...

http://www.allegromat.pl/aukcja164669

Re: No nie mogę :-)


от Google Adsense [BOT] 17 Сентябрь 2014, 22:58

#2 Re: No nie mogę :-)


от Usunięty Użytkownik 402 21 Сентябрь 2014, 22:46
Prostuje nie tylko napięcie... włosy też.

#3 Re: No nie mogę :-)


от jurek1980 22 Сентябрь 2014, 11:07
Czepiacie się. Jak dla mnie wszystko jest ok. Mostek na zdjęciach poniżej podłączasz pod AC zgodnie z wyprowadzeniami i opisami. Do wyprowadzeń + palec lewej ręki a do - palec prawej ręki. Dzięki wyprostowanemu napięciu włosy lepiej się prostują, a może i nastąpić efekt jonizacji!

#4 Re: No nie mogę :-)


от Vogelek23 22 Сентябрь 2014, 19:36
Pragnę zwrócić Waszą uwagę na fakt, że jest to profesjonalny prostownik dwupołówkowy - jak to dokładnie widać na zdjęciu, składa się on z dwóch profesjonalnie wykonanych połówek ;)

#5 Re: No nie mogę :-)


от Cyb0rg 22 Сентябрь 2014, 23:59
Vogelek23 писал(а):Pragnę zwrócić Waszą uwagę na fakt, że jest to profesjonalny prostownik dwupołówkowy - jak to dokładnie widać na zdjęciu, składa się on z dwóch profesjonalnie wykonanych połówek ;)


Dobre :lol:

Re: No nie mogę :-)


от Google Adsense [BOT] 22 Сентябрь 2014, 23:59
Эта тема помечена как АРХИВНАЯ. Oтвечайте только если ваше сообщение содержит решение проблемы (Условия и Положения, c. 12.1).

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

_______________________________
Все права защищены. Вы не можете копировать любой контент и элементов этого сайта без разрешения.
Все торговые марки, продукты или услуги, опубликованные на этом сайте принадлежат их законным владельцам, защищены авторским правом и используются только в информационных целях.