• Witajcie drodzy forumowicze.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Witajcie drodzy forumowicze.


przez Cichy 25 sierpnia 2014, 20:40
Witam, na początku chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników z forum. Nazywam się Bartek pochodzę z Częstochowy. Już od małego lubiłem różnego rodzaju elementy elektryczne/elektroniczne (chyba każdy z nas bawił się silniczkiem wyciągniętym z jakiegoś starego radia albo walkmana ;d ) W końcu nadszedł czas wyboru szkoły i tak też moja ścieżka oparła się o technikum informatyczne {z którego można wynieść co nie co ale nie można zbyt wiele oczekiwać większość trzeba zrobić samemu} Obecnie mam 22 lata, dużo znajomych prosi o pomoc lub doradztwo w pewnych kwestiach, zawsze mogą oni liczyć na moją pomoc gdyż niewyobrażalną radochę daje mi świadomość że coś działa tak jak powinno jak to by powiedział jeden taki umięśniony człowiek nie ma lipy ;). Dobra nie będę się rozpisywał nie chcę zajmować czasu tym którzy czytają moje wypociny. Życzę wszystkim miłego dnia.

Re: Witajcie drodzy forumowicze.


przez Google Adsense [BOT] 25 sierpnia 2014, 20:40

#2 Re: Witajcie drodzy forumowicze.


przez pawel80 25 sierpnia 2014, 21:01
Witam serdecznie w naszym gronie i zapraszam do udzielania się na łamach forum i rozwiązywania, nierozwiązywalnych usterek. ;)

Re: Witajcie drodzy forumowicze.


przez Google Adsense [BOT] 25 sierpnia 2014, 21:01
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.