• Poznań wita!

Forum rules:Click here to view the forum rules

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
This topic is marked as ARCHIVAL. Please only reply if your message contains the solution (Terms and Conditions p. 12.1).

#1 Poznań wita!


by Orczyk 6 March 2014, 20:50
Witam wszystkich użytkowników forum Elvikom!

Jako członek zacnej społeczności komputerowych fachowców i laików, specjalistów i partaczy, doświadczonych wyjadaczy oraz pociesznych kmiotków chciałbym w tym miejscu prosić o wyrozumiałość i pomoc w sprawach dla mnie istotnych.

Kilka słów o mnie :). Nazywam się Marcin i urzęduje w Poznaniu. Komputery to dla mnie chleb powszedni jednak wiem, że moja wiedza i tak jest znikoma. Rejestrując się na forum chcę pogłębiać swoją wiedzę i uczyć się na Waszych błędach aby swoich popełniać jak najmniej. Głównym celem mojej egzystencji na forum będzie zgłębianie tajemnej wiedzy z zakresu napraw płyt głównych, reballingu i tego typu spraw. Przyjmę każdą radę oraz każdą konstruktywną krytykę.

Za pomoc piwo i uścisk dłoni prezesa.

Trochę brak weny na pisanie, ale przywitać się wypada.
Pozdrawiam i zapraszam do komentowania moich wpisów.

Orczyk/ Marcin

Re: Poznań wita!


by Google Adsense [BOT] 6 March 2014, 20:50

#3 Re: Poznań wita!


by matisblu 7 March 2014, 22:38
Witamy
W gronie uczących się (czyli ja i inni) oraz elity (czyli inni) ;).
Wszystkie pytania mile widziane :).
Nie ma głupich pytań są tylko nie mądre odpowiedzi.
Oczy awatara to moje oczy po nocy nad laptrupem ;).
Pozdrawiam.

Re: Poznań wita!


by Google Adsense [BOT] 7 March 2014, 22:38
This topic is marked as ARCHIVAL. Please only reply if your message contains the solution (Terms and Conditions p. 12.1).

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

_______________________________
All rights reserved. Unauthorised copying of this website's content or any of its part is strictly forbidden.
Any trademarks, brand names, products or services published on this website belong to their legal owners, are copyrighted and used for information purposes only.