• Perełki Elektrody :)

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale zamieszczamy wszystko, z czego można się pośmiać - dowcipy, rysunki, zdjęcia, linki itd.
2. Pośmiać się - to nie znaczy naśmiewać się ani wyszydzać. Pamiętajmy zatem o godności drugiego człowieka.
3. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych (z tego nie da rady się pośmiać), a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
4. Staramy siem pisadź poprawnom polrzczyznom ;)
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Re: Re: Perełki Elektrody :)


przez Google Adsense [BOT] 31 stycznia 2012, 10:49

#104 Re: Perełki Elektrody :)


przez Usunięty Użytkownik 402 13 marca 2012, 21:33
Już drugi raz wygrzewałem grafikę w piekarniku i mam tego laptopa i trochę ten temat pognębiłem.

I z opisów ludzi wiem, że w tym laptopie nie odpalisz innej grafiki poza dedykowaną specjalnie do tego laptopa. Większość ludzi którzy tego próbowali Z inną 8600 lub 9600 wywalili pieniądze w błoto. Problem leży w biosie. karty (grafika do compali takiego nie posiada). Bios karty graficznej i bios płyty głównej są zintegrowane w jednym scalaku

Wiem że mało wiem, Ale jeśli rzucisz mi linka do tematu jak dokupić grafikę do compala to był bym wdzięczny bo padła mi po raz kolejny


http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... 021154fa9b

#105 Re: Perełki Elektrody :)


przez adam1114 13 marca 2012, 21:47
Mam dziwne wrażenie, że z elektrody to się robi takie bardziej forum kulinarne :)

#107 Re: Perełki Elektrody :)


przez marek216 22 kwietnia 2012, 19:00
Grzecznie zapytam:
Dlaczego nie raportujecie debilizmów :

Akurat w konsolach nie mam możliwości, ale dwie "perełki" z Laptopów wyleciały mimo, że nie jest to moje podstawowe podwórko.

Raporcik i będzie kosz.
Można się chichrać, i robić screen dla uciechy ogółu, ale raportować żeby uchronić ludzi przed takimi "specami".

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

#109 Re: Perełki Elektrody :)


przez marek216 2 maja 2012, 13:40
WIOLAD napisał(a):Znalazłam bardzo ciekawy opis przeróbki układu chłodzenia:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2285725.html


Dlaczego to forum muszę traktować jako tabele raportów ?
Wystarczy kliknąć w link poście idioty i raport będzie załatwiony w krótkim czasie zamiast wisieć na elektrodzie.

#110 Re: Perełki Elektrody :)


przez willyvmm 2 maja 2012, 20:31
Wkońcu ktoś się odważył TO napisać :)

#112 Re: Perełki Elektrody :)


przez Vogelek23 4 maja 2012, 23:13
marek216 napisał(a):Dlaczego to forum muszę traktować jako tabele raportów ?
Wystarczy kliknąć w link poście idioty i raport będzie załatwiony w krótkim czasie zamiast wisieć na elektrodzie.
Miej, proszę, na uwadze, że nie każdy użytkownik tego forum musi mieć "z automatu" czynne konto na tamtym forum.
W pierwszym poście (viewtopic.php?p=23392#p23392) zamieściłem zasady tego wątku - proszę zatem o ich przestrzeganie od dziś.

#113 Re: Perełki Elektrody :)


przez gathor 6 maja 2012, 16:04
Nie no... Kolega najpierw się czepia, że się wyśmiewamy z użytkowników "Elki" a nie raportujemy ich:
marek216 napisał(a):Dlaczego to forum muszę traktować jako tabele raportów ?
Wystarczy kliknąć w link poście idioty i raport będzie załatwiony w krótkim czasie zamiast wisieć na elektrodzie.

A później sam robi to samo:
marek216 napisał(a):To jest perełka - zaczynał poważnie, wyszło jak zawsze
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2287444.html

I o co tutaj koledze chodzi w takim razie?

#114 Re: Perełki Elektrody :)


przez marek216 6 maja 2012, 16:09
Proszę zobaczyć w jakim dziale jest wskazany w moim poście temat, a potem dopytywać.
Prawie wszystkie posty linkujące do "elki" były w działach serwisowych.

Administratorowi dziękuję za wpis w pierwszym poście.

#115 Re: Perełki Elektrody :)


przez marek216 21 października 2012, 06:57
Żeby nie było, że zawsze bronię elektrody.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2392608.html

Post raz wywaliłem, po prośbach przywróciłem, ale ostatni post autora świętego doprowadziłby do szału ;)
Facet cały czas na PW twierdzi, że jest blisko rozwiązania :D

#116 Re: Perełki Elektrody :)


przez AdamStar 28 stycznia 2013, 10:41
Na elektrodzie panuje władza absolutna. Admin ma zawsze rację, a jak jej nie ma to patrz punkt pierwszy.
Szkodliwa rada admina:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... ?t=2482336

Niezgodzenie się z jego zdaniem oznacza wyrzucenie postów do kosza:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... highlight=

Można się tylko uśmiechnąć i współczuć ludziom którym jest udzielana taka "pomoc" ;)

#117 Re: Perełki Elektrody :)


przez Usunięty Użytkownik 402 28 stycznia 2013, 21:02
Niestety moja uwaga odnośnie linku pana moderatora zniknęła w dziwnych okolicznościach. Link który zostawił pan moderator pozostał.
Nie mam pojęcia co się tak chłop uwziął jak tam sprawa dotyczy innego laptopa. Nie napisał nic kompletnie tylko wlepił link i po sprawie.

Widać moderator ma zawsze rację ;)

#118 Re: Perełki Elektrody :)


przez AdamStar 28 stycznia 2013, 21:05
LAZY napisał(a):Niestety moja uwaga odnośnie linku pana moderatora zniknęła w dziwnych okolicznościach. Link który zostawił pan moderator pozostał.
Nie mam pojęcia co się tak chłop uwziął jak tam sprawa dotyczy innego laptopa. Nie napisał nic kompletnie tylko wlepił link i po sprawie.

Widziałem, ale nie odpisuje już bo jeszcze mnie zbanuje :frustry:
Szkoda słów bo i tak nic nie zdziałamy, możemy się tylko uśmiechnąć ;)

#119 Re: Perełki Elektrody :)


przez inkognito09 29 stycznia 2013, 10:27
Elektroda stoczyła się dawno temu. Jest przepełniona bufonami którzy właściwie to nie wiem po co się w ogóle odzywają. Chyba tylko dla nabicia postów i leczenia kompleksów.. Przykład. Nie będę dawał linka, bo temat dawno został "wyczyszczony" przez moderatorów. Założyłem temat odnośnie podgrzewaczki. Zamierzałem kupić z ebay promienniki podczerwieni i wykonać samemu prostą podgrzewaczkę do podstawowych czynności (nie koniecznie jako stacje BGA). Nie miałem tylko pomysłu jak mierzyć temperaturę samej podgrzewaczki. Myślałem nad przytkniętą termoparą, ale może akurat są lepsze rozwiązania? W odpowiedzi dostałem kilka mocno zbulwersowanych postów jakobym miał zerowe pojęcie o materiałoznawstwie i wygrzewaniu płyt, bo co za różnica jaka temperatura podgrzewaczki, przecież chodzi o temperaturę płyty! Według mocno zbulwersowanego użytkownika najwidoczniej grzanie powinno być załączane od tak po prostu przekaźnikiem na pełną moc, dopóki się płyta nie nagrzeje... Co tam że pogrzewaczka dojdzie do 400 stopni zanim termopara od góry coś zacznie reagować, w dodatku z samego kąta położenia termopary i bliskości większych elementów różnice w odczycie mogą sięgać 10-20 stopni. Co tam :)

Inny przykład postów "jak się nie ma do czego przyczepić, to przyczepmy się do czegokolwiek". Zbudowałem proste, dwudrożne kolumny do pokoju i opublikowałem je na elce. Ponieważ były niebieskie i miały czeskie głośniki, nazwałem je żartobliwie "Niebieskie Czeszki". Posypały się raporty i teksty jakobym zaniżał poziom forum... "Co to są Czeszki?!? Co dalej, od razu Chinki albo Wietnamki?" Co tam konstrukcja, co tam koncepcja. NAZWA! Czepmy się nazwy :D

#120 Re: Perełki Elektrody :)


przez keymaker 12 kwietnia 2016, 10:22
Obrazek

Re: Perełki Elektrody :)


przez Google Adsense [BOT] 12 kwietnia 2016, 10:22
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.