English Polski Русский
FORUMDESC_GAMING_CONSOLE_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Pad dualshock4 JDM-030 prośba o identyfikację elementu

przez adikomp 13 marca 2019, 11:57
Witam
Mam problem z identyfikacja elementu pada PS4 na płycie JDM-030 , prawdopodobnie dioda 5 nóżek na układzie widoczny napis .02 lub .03 dokładnie nie widać bo jest upalony.
Jeśli ktoś z forumowiczów miałby pomysł co to może być będę wdzięczny za jakiś pomysł.
Pozdrawiam
W załączeniu zdjęcie
Obrazek

Re: Pad dualshock4 JDM-030 prośba o identyfikację elementu

przez Google Adsense [BOT] 13 marca 2019, 11:57

#2 Re: Pad dualshock4 JDM-030 prośba o identyfikację elementu

przez hussam 13 marca 2019, 16:48
It is a diode. Search the following and you will find it :
EMZ6.8E FJT2R D6F Diode Mount SOT553

#3 Re: Pad dualshock4 JDM-030 prośba o identyfikację elementu

przez adikomp 16 marca 2019, 11:19
i will be very thankful for your help i make an order and wrote it wile helps

Re: Pad dualshock4 JDM-030 prośba o identyfikację elementu

przez Google Adsense [BOT] 16 marca 2019, 11:19

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.