• Otwieranie załaczonych obrazków w nowym oknie

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale dozwolone jest wyłącznie zgłaszanie problemów, błędów czy też propozycji usprawnień, związanych bezpośrednio z forum Elvikom.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.

#1 Otwieranie załaczonych obrazków w nowym oknie


przez Sokon 13 stycznia 2020, 20:27
Pozwolę sobie zasugerować, że zdjęcia załączone do postów po kliknięciu mogłyby się otwierać w nowym oknie.
Byłoby to moim zdaniem zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie.

Re: Otwieranie załaczonych obrazków w nowym oknie


przez Google Adsense [BOT] 13 stycznia 2020, 20:27

#2 Re: Otwieranie załaczonych obrazków w nowym oknie  [ROZWIĄZANY]


przez Vogelek23 13 stycznia 2020, 21:35
Już było - i galeria, i w nowym oknie i inne cuda-wianki. I tylko dostałem burę od użytkowników, że po co zmieniać coś, co działa dobrze. A obrazek możesz otworzyć w nowym oknie, klikając nań tak jak zwykle lewym przyciskiem, ale z wciśniętym klawiszem Shift. A gdy klikniesz obrazek środkowym przyciskiem myszy (tym w kółku od scrolla) lub normalnie lewym ale z wciśniętym Ctrl, to obrazek otworzy się w nowej karcie.

#3 Re: Otwieranie załaczonych obrazków w nowym oknie


przez Sokon 13 stycznia 2020, 21:48
Dzięki za odpowiedź. A ja zawsze do tej pory klikałem prawym i z menu wybierałem "otwórz w nowym oknie"... Patentu z Shift'em nie znałem ;-)

Re: Otwieranie załaczonych obrazków w nowym oknie


przez Google Adsense [BOT] 13 stycznia 2020, 21:48

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.