English Polski Русский
FORUMDESC_GSM_SMARTPHONE_PDA_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Nokia Lumia 610 - aplikacje nie mają dostępu do sieci

przez bpjl 23 czerwca 2018, 17:40
Witajcie,

Mam przed sobą Nokię Lumia 610 (RM-835) z wgranym softem 8862. Problem polega na tym że po podłączeniu do internetu Internet Explorer działa normalnie (tzn. wyszukuje i wczytuje strony) ale pozostałe aplikacje jak choćby nokia mapy, nokia nawigacja czy nawet próba dodania konta skutkują komunikatem o braku połączenia.

Siedzę nad tym już dłuższą chwilę i nie wiem jak to ugryźć.

Re: Nokia Lumia 610 - aplikacje nie mają dostępu do sieci

przez Google Adsense [BOT] 23 czerwca 2018, 17:40

#2 Re: Nokia Lumia 610 - aplikacje nie mają dostępu do sieci

przez SebastianR 10 lipca 2018, 21:46
Witam :)

Zacząłbym od zresetowania telefonu do ustawień fabrycznych.

UWAGA! Proszę pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej danych w telefonie, ponieważ reset wywali wszystko w kosmos :)

#3 Re: Nokia Lumia 610 - aplikacje nie mają dostępu do sieci

przez bpjl 11 lipca 2018, 07:21
Reset telefonu był pierwszą rzeczą jaką zrobiłem.

Wyczytałem w sieci że MS już nie wspiera Windowsa Phone w wersji 7.8 i dlatego nie można go połączyć z kontem Live ID. Podejrzewam że podobnie może być z Nokia Navi.

Re: Nokia Lumia 610 - aplikacje nie mają dostępu do sieci

przez Google Adsense [BOT] 11 lipca 2018, 07:21

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.