English Polski Русский
FORUMDESC_GPS_NAVIGATION_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Nawigacja LARK 43 WCAM - prośba o identyfikację elementów.

przez hanomag 30 listopada 2012, 11:05
Proszę o identyfikację zwęglonych elementów.

Obrazek

Czy można gdzieś kupić taką płytę główną?

Re: Nawigacja LARK 43 WCAM - prośba o identyfikację elementów.

przez Google Adsense [BOT] 30 listopada 2012, 11:05

#2 Re: Nawigacja LARK 43 WCAM - prośba o identyfikację elementów.

przez hanomag 3 grudnia 2012, 08:44
Dołączam zdjęcie całej płyty głównej i ponawiam prośbę o identyfikację elementów, bądź wskazanie źródła zakupu takiej płyty.

Obrazek

Obrazek

#3 Re: Nawigacja LARK 43 WCAM - prośba o identyfikację elementów.

przez delosk8 19 stycznia 2013, 08:56
Aktualny problem jeszcze ? Będę miał taką navi w poniedziałek, więc mógłbym zrobić fotki i wrzucić.

Pokręciłem :/ 35.8 przynieśli. Rozebrałem, ale zupełnie inaczej wszystko rozwiązane i ciężko doszukać się jakiejkolwiek analogii. Często miewam jakiś gps, więc zapiszę sobie model i będę czujny. Sorki za podniesienie wrzawy.

#4 Re: Nawigacja LARK 43 WCAM - prośba o identyfikację elementów.

przez hanomag 19 stycznia 2013, 09:53
Wciąż aktualne.

Re: Nawigacja LARK 43 WCAM - prośba o identyfikację elementów.

przez Google Adsense [BOT] 19 stycznia 2013, 09:53

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.