[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 943: Undefined index: bookmarked
Monitor Samsung 2330HD / zasilacz plum23_MFM dobór trafo • Forum ELVIKOM
English Polski Русский
FORUMDESC_TV_AUDIO_VIDEO_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Monitor Samsung 2330HD / zasilacz plum23_MFM dobór trafo

przez Rathma 28 marca 2018, 23:57
Cześć!

Mam monitor jak w temacie, na płytce zasilacza uszkodzone jest trafo inwertera. Oznaczenie inwertera to TM-081901, niestety trafo dostępne jest tylko w Chinach, podjąłem 2 próby zamówienia tego trafa, jednak sprzedawca za każdym razem podaje inny powód i brak możliwości wysyłki. Proszę o pomoc w dobraniu zamiennika transformatora, który najlepiej gdyby był dostępny w Polsce.

Monitor: Samsung B2330HD
Zasilacz: PLUM23_MFM
Trafo: TM-081901 TNE 1030 F I

Re: Monitor Samsung 2330HD / zasilacz plum23_MFM dobór trafo

przez Google Adsense [BOT] 28 marca 2018, 23:57

#2 Re: Monitor Samsung 2330HD / zasilacz plum23_MFM dobór trafo

przez matic 29 marca 2018, 08:33
Hello!

This transformer is also available in Czech on "sahy.cz".

Re: Monitor Samsung 2330HD / zasilacz plum23_MFM dobór trafo

przez Google Adsense [BOT] 29 marca 2018, 08:33

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.