English Polski Русский
FORUMDESC_TABLET_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Lenovo MIIX 10 problem ze sterownikami

przez megaswaw 28 marca 2019, 18:44
Mam problem z lenovo ideapad miix 10. Mianowicie po zainstalowaniu systemu (win 10, 8.1) i sterowników tablet uruchamia się i kręci w koło, sterowniki ze strony lenovo ale mimo zainstalowania ich nie działa dotyk i dźwięk :/
Panowie (i Panie jeśli tu są) ma ktoś może na serwisie taki tablet i byłby w stanie zrobić obraz dysku (np, acronisem) i wstawić na jakiś hosting lub dysk google?

Re: Lenovo MIIX 10 problem ze sterownikami

przez Google Adsense [BOT] 28 marca 2019, 18:44

#2 Re: Lenovo MIIX 10 problem ze sterownikami

przez poster 6 kwietnia 2019, 20:34
Intel Platform Driver zainstalowany? W tych tabletowych Atomach muszą być zainstalowane sterowniki I2C, żeby działał dźwięk i dotyk. Znajdziesz w necie pod hasłem "Atom Z2760 I2C driver"

Re: Lenovo MIIX 10 problem ze sterownikami

przez Google Adsense [BOT] 6 kwietnia 2019, 20:34

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.