• Kopiowanie danych z jednego dysku na drugi dysk

#1 Kopiowanie danych z jednego dysku na drugi dysk


przez janstop84 3 stycznia 2022, 22:30
Witam. Mam pytanie czy jest jakiś sposób na szybkie skopiowanie 500gb danych z jednego dysku na drugi dysk. Wymieniałem klientce dysk w laptopie. I od razu poprosiła o przeniesienie danych na ze starego dysku na dysk zewnętrzny. Jest tego sporo. Dyski mam podłączone przez przejściówki pod usb i bardzo wolno idzie kopiowanie. Jest jakiś sposób na szybsze skopiowanie tych danych?

Re: Kopiowanie danych z jednego dysku na drugi dysk


przez Google Adsense [BOT] 3 stycznia 2022, 22:30

#2 Re: Kopiowanie danych z jednego dysku na drugi dysk


przez mayss 3 stycznia 2022, 23:02
Jeżeli laptop nie posiada drugiego gniazda sata to można dokupić kieszeń dysku sata i zamontować zamiast cdrom. Jeżeli nie ma cdrom również to wykonuję takie rzeczy na komputerze stacjonarnym.

#3 Re: Kopiowanie danych z jednego dysku na drugi dysk


przez Lesio23 4 stycznia 2022, 18:58
Jeśli wymieniłeś dysk talerzowy na SSD, i system nie jest zaśmiecony to polecam wykonać klon dysku. Jeśli nie ma takiej możliwości to podepnij te dwa dyski do komputera stacjonarnego za pomocą złącza Sata, będzie zdecydowanie szybciej.

Re: Kopiowanie danych z jednego dysku na drugi dysk


przez Google Adsense [BOT] 4 stycznia 2022, 18:58

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.