English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Jakiej marki termopady są w GPU?

#1 Jakiej marki termopady są w GPU?


przez Laki1231 25 lipca 2020, 22:36
Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć jakiej marki są oryginalne termopady w gpu no Gigabyte 2080 Super Aorus? Zmieniłem pady na GP-EXTREME Gelida ale jest gorzej niż przed wymiana.

Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


przez Google Adsense [BOT] 25 lipca 2020, 22:36

#2 Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


przez Vogelek23 26 lipca 2020, 01:57
Obawiam się, że z takim pytaniem musisz zwrócić się do producenta karty grafiki. Mam jednak podstawy sądzić, że nawet jeśli otrzymasz odpowiedź, to i tak nic Ci to nie da, bo zwykle tego typu "elementy montażowe" są dostarczane na zamówienie przez firmy, które nie sprzedają tych samych produktów na rynek ogólny, bądź jeśli nawet sprzedają, to pod inną marką i oznaczeniami.

#3 Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


przez Laki1231 26 lipca 2020, 08:41
Dziękuję za odp. Generalnie mam taki problem że w RTX 2080S Aorus wydmuchane zostały termopady kompresorem na pamięciach. Zamontowałem o grubości 1mm ale temp GPU były wysokie 83 stopnie i zbijało zegary karty graficznej. Termopad dałem Gelida GP ECTREEM 12W, po zdjęciu radiatora zrobił się jakby wysuszony. Pytanie czy przez to że był za gruby tak się stało z nim czy taki beznadziejny. ? Jaka ewentualnie markę wybrać. Co do grubości w szczelinę nie wejdzie karta kredytowa. Stare laminowane prawko już tak

Re: Jakiej marki termopady są w GPU?


przez Google Adsense [BOT] 26 lipca 2020, 08:41

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.