• HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi

To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez inv4der 3 sierpnia 2016, 14:42
Witam, laptop dv7-3183cl chcę wymienić kartę bezprzewodowa na inną oryginalnie jest BCM943225HMP1A.
Szukam white listy do tego modelu lub odblokowanego biosu..

Pozdrawiam

Re: HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez Google Adsense [BOT] 3 sierpnia 2016, 14:42

#2 Re: HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez commandos007 3 sierpnia 2016, 23:54
Istotne aby był ten sam producent czyli jeśli jest atheros to montuj atheros itp. mi zawsze działały inne tego samego producenta.

#3 Re: HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez Vogelek23 4 sierpnia 2016, 09:47
commandos007 napisał(a):Istotne aby był ten sam producent czyli jeśli jest atheros to montuj atheros itp.
Niestety, nie zawsze to tak działa, zwłaszcza w przypadku HP.

Szukam white listy do tego modelu lub odblokowanego biosu..
Myślę, że druga opcja będzie wskazana, przy czym pytanie o BIOS z wyczyszczoną listą kart WiFi należy zadać we właściwym dziale (ZAPYTANIA O SCHEMATY/BIOS).

#4 Re: HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez mustafa 7 sierpnia 2016, 10:29
U mnie działał Intel Pro

#5 Re: HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez michalmwp 9 sierpnia 2016, 22:22
commandos007 napisał(a):Istotne aby był ten sam producent czyli jeśli jest atheros to montuj atheros itp. mi zawsze działały inne tego samego producenta.


Najlepiej sprawdzić w dokumentacji:
http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c01859666

Niedawno robiłem HP g6-2310sw z uszkodzonym wifi gdzie na karcie był wlan i bt. Podstawiałem masę różnych kart, w tym tego samego producenta. Objaw ten sam, sieć działała do pierwszego resetu, potem nie można było włączyć radia mimo że karta poprawnie siedziała w systemie. Dopiero studiowanie dokumentacji i zakup konkretnego modelu pozwolił oddać sprawnego laptopa.

Re: HP Pavilion DV7 - jakie karty wifi


przez Google Adsense [BOT] 9 sierpnia 2016, 22:22
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.