English Polski Русский Slovenščina
  • HP Deskjet 1510, problem ze skanerem i połączeniem USB.

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 HP Deskjet 1510, problem ze skanerem i połączeniem USB.


przez gwizdek90 14 listopada 2019, 12:36
Witam. Drukarka po podłączeniu zasilania uruchamia się a skaner bez podświetlenia lampy przesuwa się kilkukrotnie po czym zapala się kontrolka błędu. Dodatkowo klient zgłaszał że drukarka często nie łączy się przez USB. Dodaje film z zarejestrowanym zachowaniem drukarki.
https://drive.google.com/open?id=1LunQleV8QtnbPNas8YC8At7iMFEEXYDm

Re: HP Deskjet 1510, problem ze skanerem i połączeniem USB.


przez Google Adsense [BOT] 14 listopada 2019, 12:36

#2 Re: HP Deskjet 1510, problem ze skanerem i połączeniem USB.


przez Droopi 5 lutego 2020, 08:30
Cze. Nie wiem czy temat dalej aktualny ale masz uszkodzony skaner to znaczy czujnik pozycji nie potrafi rozpoznać w którym jest miejscu i dlatego tak wariuje. Do wymiany cały moduł skanera. Raczej do kupienia po serwisach z odzysku z innej sztuki.

Re: HP Deskjet 1510, problem ze skanerem i połączeniem USB.


przez Google Adsense [BOT] 5 lutego 2020, 08:30

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.