English Polski Русский Slovenščina
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

1. W tym dziale można się przedstawić, a także opisać, czym się zajmujemy, jakie jest nasze hobby itd.
2. Zabronione jest zamieszczanie jakichkolwiek danych osobowych/firmowych, które jednoznacznie identyfikują osobę/firmę, a także reklamy (w tym kryptoreklamy).
3. Piszemy poprawną polszczyzną, nie przeklinamy, nie krzyczymy.
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

#1 Hejka wszystkim


przez maiodab 16 stycznia 2012, 06:09
Nazywam się Mariusz i od 10 lat mieszkam w UK w Luton, z wykształcenia w Polsce technik elektronik, obecnie studiuję sieci komputerowe na uniwersytecie w Luton. Coraz częstrze prośby znajomych o naprawę komputera zmobilizowały mnie do zajęcia się tematem naprawy laptopów i odzyskiwania danych, oraz generalnie naprawą laptopów i PC.
Trafiłem tu poprzez forum elektroda, jeśli dobrze pamiętam poprzez linka u Vogelka :) . Ale podoba mi się i jestem pod wrażeniem fachowej wiedzy autorów tego forum i chęci podzielenia sie nią z innymi.

Re: Hejka wszystkim


przez Google Adsense [BOT] 16 stycznia 2012, 06:09
To jest wątek ARCHIWALNY. Możesz odpowiedzieć w nim tylko wtedy, gdy Twój post zawiera rozwiązanie problemu (Regulamin forum p. 12.1).

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.