English Polski Русский Slovenščina
  • ELVIKOM® jest już zastrzeżonym znakiem towarowym!

This topic is marked as ARCHIVAL. Please only reply if your message contains the solution (Terms and Conditions p. 12.1).

#1ELVIKOM® jest już zastrzeżonym znakiem towarowym!


by Vogelek23 2 November 2019, 01:35
Witajcie.

Mam zaszczyt ogłosić, że w dniu dzisiejszym odebraliśmy decyzję Urzędu Patentowego w sprawie zgłoszenia nr Z.496057 w zakresie udzielenia prawa ochronnego na znak towarowy ELVIKOM. Zgodnie z treścią powyższej decyzji, znak towarowy ELVIKOM jest już oficjalnie objęty przez Urząd Patentowy prawem ochronnym, licząc od dnia 18 lutego 2019 roku.

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat - i to właśnie dla Was wciąż rozwijamy forum, udoskonalamy, nieustannie podnosimy poziom zabezpieczeń Waszych kont oraz danych, jak nikt na świecie dbamy o Waszą prywatność oraz komfort użytkowania. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku serwery forum są monitorowane przez wysokiej klasy specjalistów. Chcemy być dla Was jak najdłużej, aby służyć pomocą wszędzie tam, gdzie jest ona pilnie potrzebna. Forum ELVIKOM istnieje dla Was, ale i dzięki Wam - bo bez Was to tego forum w ogóle by nie było!

W IMIENIU CAŁEJ EKIPY FORUM - DZIĘKUJĘ!

Re: ELVIKOM® jest już zastrzeżonym znakiem towarowym!


by Google Adsense [BOT] 2 November 2019, 01:35
This topic is marked as ARCHIVAL. Please only reply if your message contains the solution (Terms and Conditions p. 12.1).

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

_______________________________
All rights reserved. Unauthorised copying of this website's content or any of its part is strictly forbidden.
Any trademarks, brand names, products or services published on this website belong to their legal owners, are copyrighted and used for information purposes only.