English Polski Русский Slovenščina

#1ELVIKOM® jest już zastrzeżonym znakiem towarowym!


przez Vogelek23 2 listopada 2019, 00:35
Witajcie.

Mam zaszczyt ogłosić, że w dniu dzisiejszym odebraliśmy decyzję Urzędu Patentowego w sprawie zgłoszenia nr Z.496057 w zakresie udzielenia prawa ochronnego na znak towarowy ELVIKOM. Zgodnie z treścią powyższej decyzji, znak towarowy ELVIKOM jest już oficjalnie objęty przez Urząd Patentowy prawem ochronnym, licząc od dnia 18 lutego 2019 roku.

Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat - i to właśnie dla Was wciąż rozwijamy forum, udoskonalamy, nieustannie podnosimy poziom zabezpieczeń Waszych kont oraz danych, jak nikt na świecie dbamy o Waszą prywatność oraz komfort użytkowania. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku serwery forum są monitorowane przez wysokiej klasy specjalistów. Chcemy być dla Was jak najdłużej, aby służyć pomocą wszędzie tam, gdzie jest ona pilnie potrzebna. Forum ELVIKOM istnieje dla Was, ale i dzięki Wam - bo bez Was to tego forum w ogóle by nie było!

W IMIENIU CAŁEJ EKIPY FORUM - DZIĘKUJĘ!

Re: ELVIKOM® jest już zastrzeżonym znakiem towarowym!


przez Google Adsense [BOT] 2 listopada 2019, 00:35

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.