English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • Dysk SDSA5JK-128G używany w asus ux31e przestał działać

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać pełny model nośnika oraz skrótowy opis problemu.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis problemu, co zostało zrobione, wyniki tych działań oraz sformułowane zapytanie.
  3. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów. Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym temacie można zamieścić nie więcej, jak jedną stronę instrukcji/schematu.
  4. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.

#1 Dysk SDSA5JK-128G używany w asus ux31e przestał działać


przez Bartex4 5 kwietnia 2021, 18:42
Witam posiadam dysk firmy SanDISK SDSA5JK-128G pewnego momentu przestał być wykrywany sprawdzałem na kilku laptopach i nie działa na żadnym.
sprawdzałem wszystkie kondensatory i są w porządku poprawiłem luty na układach lecz nic to nie dało wydaje mi się ze może uszkodziła się przetwornica niestety brak oznaczenia i nie wiem jaka zakupić by ją wymienić ma ktos jakis pomysł jak ożywić ten dysk? poniżej zdjęcie
Obrazek

Re: Dysk SDSA5JK-128G używany w asus ux31e przestał działać


przez Google Adsense [BOT] 5 kwietnia 2021, 18:42

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.