English Polski Русский Slovenščina Deutsch (Du)
  • ASUS UX360 nie uruchamia się - ciąg dalszy

Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone pisanie tematu lub postu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 ASUS UX360 nie uruchamia się - ciąg dalszy


przez soflesone 22 maja 2020, 10:13
cześć wszystkim ponownie, chciałbym kontynuować temat z asus-ux360-nei-uruchamia-sie-t60554.html niestety oznaczyłem problem jako rozwiązany troszkę pochopnie i nie mogę go już edytować, prosiłbym administratorów o połączenie wątków, z góry bardzo dziękuję :)

Udało mi się wgrać bios z forum i laptop normalnie się uruchamia ale mam z nimi problemy, po uśpieniu laptop nie wybudza się, włącza się podświetlanie ale nie ma obrazu i trzeba wyłączać laptopa trzymając włącznik i uruchamiać na nowo, do tego laptop bardzo długo się uruchamia, od wciśnięcia przycisku włączania mija około 22-25 sekund nim pojawi się logo ASUS i laptop zacznie się uruchamiać.

Nie mam także numeru seryjnego oraz klucza windows :/ czytałem sporo na ten temat i muszę zaprogramować nowy bios z tymi danymi tylko nie wiem jak się do tego zabrać, posiadam plik bin z uszkodzonym oryginalnym biosem oraz plik .313 z najnowszym biosem pobranym od producenta, czy jest możliwość zaprogramowania biosu pobranego od producenta danymi których brakuje i następnie wgrać go poprzez ez flash (chciałbym uniknąć ponownego rozkręcania laptopa i wylutowywania pamięci).

Dzięki bardzo za jakąkolwiek pomoc :)

Re: ASUS UX360 nie uruchamia się - ciąg dalszy


przez Google Adsense [BOT] 22 maja 2020, 10:13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Pierun, yasiu83 i 0 gości

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszelkie opublikowane na tej stronie znaki handlowe, nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.