English Polski Русский
FORUMDESC_TABLET_REPAIRS
Zasady działu:Kliknij, aby przejrzeć zasady tego działu

  1. Tytuł wątku powinien zawierać markę i pełny model sprzętu oraz skrótowy opis usterki.
  2. Treść wątku powinna zawierać dokładny opis usterki, co zostało sprawdzone/wymienione/zmierzone, wyniki tych działań, oznaczenie kodowe płyty głównej (w przypadku napraw hardware) oraz sformułowane pytanie. W przypadku problemów z odczytaniem oznaczenia kodowego płyty, należy przeczytać TEN WĄTEK. Jeśli nadal nie możesz znaleźć oznaczenia, powinieneś zamieścić wyraźne zdjęcia obu stron płyty - należy przy tym usunąć wszelkie folie i moduły, mogące ewentualnie zasłaniać oznaczenia płyty.
  3. Przed napisaniem nowego tematu, każdy użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z wątkami w dziale SZKOLENIA i na ich podstawie dokonać próby wstępnej diagnostyki uszkodzenia.
  4. Nie jest dozwolone umieszczanie załączników w postaci kompletnych instrukcji/schematów (ani linkowanie do nich na inne witryny), a także wsadów BIOS (do tego służy dział PLIKI BIOS DO WERYFIKACJI). Dozwolone jest wyłącznie umieszczenie fragmentu instrukcji/schematu, który ułatwi autorowi diagnostykę/naprawę sprzętu z wątku. W jednym poście można zamieścić nie więcej, niż jedną stronę instrukcji/schematu. Plik nie może posiadać widocznych znaków wodnych, napisów "confidential", adresów email etc.
  5. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, który opisuje usterkę więcej niż jednego sprzętu. W takich przypadkach należy utworzyć osobne wątki dla każdego sprzętu.
  6. Nie jest dozwolone zakładanie tematu, mającego charakter zapytania o schemat, boardview, zdjęcia płyty, wsad BIOS lub instrukcję serwisową. Do takich zapytań służy dział ZAPYTANIA O DOKUMENTACJE/BIOS.

#1 Apple iPad Air A1447 - Brak reakcji na włącznik

przez SPIOH1979 9 stycznia 2019, 17:55
iPad Air A1447 brak reaguje na włącznik.
Oznaczenie płyty głównej- 820-3508-A
Po podłączniu do komputera iTunes widzi go w trybie recovery jednak próba odtworzenia kończy się niepowodzeniem na chwile pojawia sie logo i próba kończy się wyświetleniem błędu o kodzie (4014).
Bateria i włącznik sprawdzone i sprawne. Pobór prądu podczas ładowania 0.20A.

Re: Apple iPad Air A1447 - Brak reakcji na włącznik

przez Google Adsense [BOT] 9 stycznia 2019, 17:55

#2 Re: Apple iPad Air A1447 - Brak reakcji na włącznik

przez Vogelek23 9 stycznia 2019, 18:12
SPIOH1979 napisał(a):Pobór prądu podczas ładowania 0.20A
Coś niski pobór prądu - przy baterii częściowo rozładowanej pobór prądu powinien być większy, niż 1A. Nie masz przypadkiem uszkodzonego portu ładowania? To by także tłumaczyło błąd 4014 (utrata połączenia z komputerem). Sprawdź (po podłączeniu do ładowarki), co będzie się działo z prądem, gdy wciśniesz i przytrzymasz jednocześnie włącznik i home button przez kilkanaście sekund.

#3 Re: Apple iPad Air A1447 - Brak reakcji na włącznik

przez SPIOH1979 17 stycznia 2019, 17:06
Niestety wymiana portu ładowania nie pomogła takie same objawy.

Re: Apple iPad Air A1447 - Brak reakcji na włącznik

przez Google Adsense [BOT] 17 stycznia 2019, 17:06

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

_______________________________
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania jakichkolwiek treści i elementów witryny bez zezwolenia.
Wszystkie opublikowane na tej stronie znaki towarowe i handlowe oraz nazwy marek, produktów czy usług należą do ich prawnych właścicieli,
są rozpowszechniane zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.